zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz sięwięcej

.

.

Gastroskopia / Kolonoskopia Poznań

Czym dokładnie zajmuje się gastroenterolog? Dla wielu z nas, nazwa tej specjalizacji lekarskiej nic nam nie mówi. Gastroenterolog, to lekarz, do którego udajemy się przede wszystkim wtedy, kiedy występują u nas takie dolegliwości jak silne bóle brzucha, zgaga, bóle w okolicy żołądka czy nawet hemoroidy.

Zabiegi, które wykonujemy w naszej Klinika La Vie, wykonywane są przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Nie ma się zatem czego bać! Zapewniamy, że zespół wykwalifikowanych lekarzy specjalistów gastrologów, z pewnością zdoła pomóc państwu wyleczyć dolegliwości, z którymi się borykacie.

W Klinice La Vie, macie też państwo do dyspozycji gastrologa dziecięcego – nikt wszak nie powiedział, że problemy z żołądkiem czy jelitami dotyczą li i jedynie dorosłych. Także u dzieci może wystąpić konieczność wykonania zabiegów takich jak gastroskopia czy kolonoskopia. W Poznaniu, to jednak żaden problem.

Już dziś zachęcamy do umówienia się na wizytę kontrolną u dobrego gastrologa w Poznaniu. Podobnie jak w przypadku każdego lekarza specjalisty, tak i w przypadku wizyt u gastrologa, bardzo ważna jest profilaktyka.

Dlatego też, kiedy coś nas niepokoi, najlepiej od razu skonsultować to z lekarzem specjalistą. W przypadku problemów z żołądkiem czy szeroko rozumianym układem pokarmowym, wizyta u gastrologa jest wręcz wskazana.

gastroenterolog poznań