zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz sięwięcej

.

.

Kardiolog Poznań

Klinika La Vie, oferuje państwu konsultacje kardiologiczne. W naszej klinice w Poznaniu, wykonacie takie badania, jak chociażby wykonanie echo serca czy EKG.

Prawidłowe dbanie o nasze serce, jest bardzo ważne z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że im szybciej udamy się do lekarza specjalisty w celu weryfikacji oraz diagnozy problemu z którym się borykamy, tym lepiej. Takie działanie, zwiększa też szanse na całkowite wyleczenie, o czym też nie należy zapominać.

W naszej Klinice La Vie, podejmujemy się takich działań, jak chociażby leczenie nadciśnienia tętniczego czy leczenie nadciśnienia płucnego. Wykonujemy też lipidogram.

Kardiolog w naszej Klinice La Vie, to jednak nie tylko wizyty osób dorosłych. Dzieci, które borykają się z różnego rodzaju problemami kardiologicznymi, także mogą korzystać z naszych usług. Posiadamy bowiem wykwalifikowaną kadrę kardiologów dziecięcych.

Mając na względzie własne zdrowie, już dziś wybierz się do dobrego kardiologa w Poznaniu. Zapraszamy do rejestracji zarówno telefonicznie jak i poprzez e-mail.

Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze – taka też maksyma przyświeca naszym lekarzom specjalistom. Im szybciej zdamy sobie sprawę z istoty problemu, tym większe mamy szanse na całkowite jego wyleczenie.

kardiolog dziecięcy poznań