zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz sięwięcej

.

.

USG jamy brzusznej, piersi w Poznaniu

USG wykonujemy z różnych przyczyn. Ważne jest jednak to, aby w żaden sposób dostęp do tego typu badań, nie był nam ograniczany. Dlatego też, tak ważne jest to aby wiedzieć, gdzie w Poznaniu, będziemy w stanie wykonać USG np. jamy brzucha. Klinka La Vie, daje państwu taką właśnie możliwość.

W naszej klinice, wykonacie też Państwo USG piersi. Każdy z tych zabiegów, przeprowadzany jest przez profesjonalistów w tym właśnie zakresie. Co więcej, badania usg, pozawalają możliwie jak najszybciej wykryć problem, z którym możemy się borykać.

Wczesna i trafna diagnostyka, która jest możliwa dzięki wykonaniu USG w Poznaniu, umożliwia nam dalsze prowadzenie leczenia.

Oprócz badań USG, jesteście w stanie państwo wykonać też w naszej klinice w Poznaniu, zabiegi, które umożliwią wam pełny powrót do zdrowia. Wśród oferty zabiegowej Kliniki La Vie w Poznaniu, znajdziecie takie jak np. wykonywanie biopsji piersi, tarczycy czy węzłów chłonnych.

Dzięki takim działaniom, jesteście w stanie państwo bardzo szybko podjąć leczenie. Właściwą i wczesna diagnostykę, w której USG jest bardzo pomocne, stanowi bazę, jeśli mowa o całkowitym powrocie do zdrowia. W przypadku jednak, kiedy decydujecie się państwo na wykonanie biopsji, bardzo prosimy o dostarczenie pełnej dokumentacji medycznej a także skierowania.

Informujemy, że umówienie biopsji wymaga dostarczenia do konsultacji wyniku badania/skierowania na podstawie którego ma się ona odbyć (poza badaniami wykonywanymi w naszej przychodni).

Konsultacja jest bezpłatna. Wynik można przesłać drogą elektroniczną na adres biuro@klinikalavie.pl, przysłać pocztą na adres lub dostarczyć osobiście w dzień roboczy od 10 do 18 sobotę od 9 do 13, najpóźniej 1 dzień przed badaniem.

usg poznań