Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

 

Katarzyna Zajonz - Endokrynolog

 Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2018 r. uzyskałam dyplom specjalisty chorób wewnętrznych, a  w 2022 r. - tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii.

Doświadczenie w chorobach wewnętrznych zdobywałam podczas pracy w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, a w endokrynologii dorosłych podczas stażu w Oddziale Klinicznym Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu.

Stale pogłębiam swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Zapraszam na konsultacje osoby dorosłe.


Specjalizuję się w:

-chorobach przysadki (incydentaloma przysadki, diagnostyka hiperprolaktynemii, akromegalii, hiperkortyzolemii, niedoczynności przysadki)

-chorobach tarczycy (choroba guzkowa tarczycy, niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, zapalenia tarczycy)

-chorobach przytarczyc

-chorobach nadnerczy (incydentaloma nadnerczy)

-zespołach hiperandrogenizacji (diagnostyka hormonalna hirsutyzmu, trądziku opornego na leczenie, łysienia androgenowego)

-diagnostyce zaburzeń miesiączkowania

-diagnostyce hipogonadyzmu

-ginekomastii (diagnostyka hormonalna)

-diagnostyce i leczeniu endokrynologicznych przyczyn nadciśnienia tętniczego

-insulinooporności i otyłości

-wstępnej diagnostyce nowotworów neuroendokrynnych

-wykonuję  USG tarczycy

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online