Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Chirurg naczyniowy Poznań Prywatnie

Co sprawia, że prywatny chirurg naczyniowy jest najlepszym wyborem? Brak konieczności czekania w kolejkach oraz pewność opieki medycznej na najwyższym możliwym poziomie. W naszej prywatnej klinice w Poznaniu chcemy wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom pacjentów. To dlatego współpracujemy z doświadczonymi, posiadającymi ogromne kompetencje specjalistami. U nas chirurgia naczyniowa w Poznaniu stoi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do umawiania wizyt pacjentów w każdym wieku.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistycznaCENNIK
Konsultacja specjalistyczna + USG Doppler
USG Doppler

Nasi specjaliści:


Naczyniowiec Poznań

W naszych kameralnych gabinetach lekarskich w Poznaniu spotkasz się z fachową opieką medyczną na wysokim poziomie. Pełen empatii chirurg naczyniowy wysłucha Cię, zbada, a także zaproponuje stosowne leczenie. W Klinice La Vie do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje. Służymy pomocą zarówno starszym, jak i młodszym osobom, borykającym się z różnymi problemami ze strony układu naczyniowego.

Chirurgia naczyniowa Poznań – nasza oferta

Chirurgia naczyniowa w Poznaniu w ofercie naszej kliniki jest bardzo kompleksowa. W ramach wizyty u naszego specjalisty:

  • wykonasz USG Doppler,
  • zdiagnozujesz lub skonsultujesz miażdżycę,
  • zaczniesz leczyć żylaki.

W naszej klinice możesz prywatnie skorzystać nie tylko z usług chirurga naczyniowego. Współpracujemy także z innymi, prywatnymi chirurgami z Poznania.

Zachęcamy do umawiania wizyt u chirurga naczyniowego

Zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją w celu zarezerwowania wizyty u chirurga naczyniowego. Możesz to zrobić, dzwoniąc do nas lub za pośrednictwem formularza online dostępnego na naszej stronie internetowej. Leczymy nie tylko mieszkańców Poznania, ale także okolicznych miejscowości. Zaufało nam już wielu pacjentów – także i Ty możesz dołączyć do tego grona. Oferujemy nie tylko usługi chirurga, w tym naczyniowego, ale także wielu innych specjalistów.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online

Feedback