Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Chirurg naczyniowy Poznań Prywatnie

Prywatny chirurg naczyniowy w trakcie wizyty może pomóc Ci z różnymi problemami - od nieestetycznego znamienia, po wrastający paznokieć. Dodatkowo na wizytę u niego nie musisz czekać wiele miesięcy! Doświadczony lekarz chirurg w Poznaniu to największa szansa na powrót do zdrowia. Dzięki konsultacjom i zabiegom w klinice La Vie każdy pacjent może liczyć na sprawną i skuteczną pomoc, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Charakteryzuje nas brak presji i kolejek, a także indywidualne, holistyczne podejściem ze strony chirurga naczyniowego do każdego pacjenta. Nasze gabinety lekarskie w Poznaniu oferują też pomoc w innych dziedzin, takich jak np. radiologia, urologia czy psychologia. Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia wizyty w dogodnym terminie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
Usunięcie znamienia250 zł
Usunięcie kaszaka250 zł
Nacięcie ropnia250 zł
Usunięcie paznokcia250zł

Nasi specjaliści:


Wszechstronny chirurg naczyniowy w Poznaniu - prywatnie

Zatrudnieni w klinice La Vie lekarze każdego dnia służą fachowym wsparciem dla naszych pacjentów. Pomagają między innymi przy problemach estetycznych (usunięcie znamienia, kaszaka lub ropnia) lub problemach z paznokciami (zanokcica, wrastający paznokieć). Nasi specjaliści są gotowi także o pomocy w innych przypadkach. Wybór chirurga w Poznaniu prywatnie w naszej klinice to gwarancja szybkiej wizyty, dużego poziomu empatii oraz fachowej opieki medycznej.

Chirurgia w La Vie - konsultacje i usługi

Nasza prywatna klinika w Poznaniu współpracuje z rzetelnymi lekarzami, którzy wykonają między innymi zabiegi takie jak:

  • diagnostyka USG naczyń: tętnice szyjne, aorta, tętnice kończyn dolnych, układ żylny, 
  • operacje układu żylnego – tradycyjne i małoinwazyjne: laser RF, metoda farmakomechaniczna (z użyciem zestawu Flebogrif), 
  • usunięcie pęcherzyka żółciowego, 
  • operacje przepuklin,
  • usuwanie tarczycy. 

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online