Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Nacięcie ropnia Poznań Prywatnie

Nacięcie ropnia jest zabiegiem, który pozwala na oczyszczenie organizmu. Warto pamiętać o tym, że ropnie nie wchłaniają się samoistnie, a nieleczone mogą doprowadzić do bardzo groźnych powikłań. Dlatego osoby, u których wystąpił ropień, powinny poddać się obowiązkowemu leczeniu. Na nacięcie ropnia w Poznaniu umów się w Klinice La Vie. Czekają tutaj na Ciebie chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy mogą wykonać ten zabieg. Zachęcamy do kontaktu z rejestracją oraz umówienia prywatnej wizyty w naszych kameralnych gabinetach lekarskich w Poznaniu.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marek Borucki

Marek Borucki

Gastroenterolog

Nacięcie ropnia - jak wygląda zabieg?

Wiesz już, dlaczego warto wykonać nacięcie ropnia. Być może zastanawiasz się także nad tym, jak wygląda taki zabieg w La Vie - prywatnej Klinice w Poznaniu. Nacięcia wykonywane są przez doświadczonego specjalistę. Zabieg jest dla pacjenta bezbolesny - przeprowadza się go w znieczuleniu.

Dzięki zabiegowi nacięcia ropnia w Poznaniu możliwe jest oczyszczenie organizmu ze szkodliwej, zalegającej w tkankach miękkich ropy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wykonać nacięcie ropnia w dobrej cenie oraz bez czekania w kolejkach, zgłoś się do nas. W Klinice La Vie nacięcia ropnia dokona dobry chirurg z Poznania prywatnie.

Nacięcie ropnia - cena

Jeśli zdecydujesz się na odwiedzenie naszej Kliniki i nacięcie ropnia - cena prawdopodobnie pozytywnie Cię zaskoczy. Dbamy o najwyższy poziom zadowolenia naszych pacjentów, nie tylko świadcząc wysokiej klasy usługi medyczne. Troszczymy się także o to, aby nasz cennik był przystępny dla wszystkich pacjentów z Poznania oraz okolic. W naszej Klinice możesz nie tylko dokonać nacięcia ropnia, ale także poddać się wielu innym zabiegom małej chirurgii. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy medycznej, koniecznie zgłoś się do nas. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online