Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Usunięcie kaszaka Poznań Prywatnie

Usunięcie kaszaka jest prostym zabiegiem chirurgicznym, na który pacjenci decydują się zazwyczaj ze względów estetycznych. Jeżeli na Twojej skórze także pojawiła się ta torbiel, wybierz naszą prywatną Klinikę w Poznaniu. W zacisznych gabinetach Kliniki La Vie czekają na Ciebie lekarze chirurdzy, dla których usunięcie kaszaka na głowie i innych częściach ciała, nie stanowi najmniejszego problemu. Zachęcamy do kontaktu z rejestracją oraz umówienia wizyty. Proponowana za usunięcie kaszaka cena z pewnością przypadnie do gustu każdemu naszemu pacjentowi.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marek Borucki

Marek Borucki

Gastroenterolog

Usunięcie kaszaka - czy warto?

W zaciszu naszych gabinetów lekarskich w Poznaniu zabieg usunięcia kaszaka potrwa zaledwie kilka chwil. Czy warto się na niego zdecydować? Tak, jeżeli torbiel w jakikolwiek sposób Ci dokucza.

Zwykle te niewielkie guzki są bezbolesne i nie dają żadnych objawów, jednak ze względu na swoje usytuowanie (w okolicy mieszków włosowych) mogą powodować problemy natury estetycznej. W takim wypadku zalecane jest usunięcie kaszaka - w Poznaniu, w atrakcyjnej cenie, wykonasz ten zabieg w Klinice La Vie. Nie zaleca się podejmowania prób usunięcia torbieli we własnym zakresie - można w ten sposób doprowadzić do powstania stanu zapalnego lub blizn.

Chirurgiczne usunięcie kaszaka

Na chirurgiczne usunięcie kaszaka z głowy lub innej części ciała, w Poznaniu, zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Zabieg trwa zwykle tylko kilka chwil. Podczas jego trwania lekarz wykonuje nacięcie skóry, a następnie usuwa nagromadzoną wewnątrz torbieli masę. Dzięki całkowitemu wyczyszczeniu kaszaka przez lekarza możliwe jest uniknięcie jego nawrotów. Zachęcamy do umówienia wizyty u chirurga w Poznaniu prywatnie, w naszej Klinice.

Usunięcie kaszaka - cena

Nasi pacjenci zawsze mogą liczyć na atrakcyjny cennik. Oferujemy dobre ceny na usunięcie kaszaka, a także na pozostałe zabiegi małej chirurgii. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz umówienia wizyty - szybko i bez kolejek.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online