Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Usunięcie kaszaka Poznań Prywatnie

Chcesz umówić się na usunięcie kaszaka w Poznaniu w dobrej cenie i bez czekania w długich kolejkach? Zgłoś się do nas! Usunięcie kaszaka jest prostym zabiegiem chirurgicznym, na który pacjenci chętnie się decydują. Zazwyczaj czynią to ze względów estetycznych, ponieważ uważają kaszaki (podobnie jak inne zmiany skórne) za szpecące. Jeżeli na Twojej skórze także pojawiła się ta torbiel, wybierz naszą prywatną klinikę w Poznaniu. W zacisznych gabinetach Kliniki La Vie czekają na Ciebie lekarze chirurdzy, dla których usunięcie kaszaka na głowie i innych częściach ciała, nie stanowi najmniejszego problemu. Zachęcamy do kontaktu z rejestracją oraz umówienia wizyty. Proponowana za usunięcie kaszaka cena z pewnością przypadnie do gustu każdemu naszemu pacjentowi. Zapraszamy starsze i młodsze osoby, nie tylko z Poznania, ale także z całego województwa.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marek Borucki

Marek Borucki

Gastroenterolog

Usunięcie kaszaka - czy warto?

W zaciszu naszych gabinetów lekarskich w Poznaniu zabieg usunięcia kaszaka potrwa zaledwie kilka chwil. Czy warto się na niego zdecydować? Tak, jeżeli torbiel w jakikolwiek sposób Ci dokucza, nie tylko pod względem estetycznym. W naszej klinice skutecznie pozbędziesz się tego problemu.

Zwykle te niewielkie guzki są bezbolesne i nie dają żadnych objawów, jednak ze względu na swoje usytuowanie (w okolicy mieszków włosowych) mogą powodować problemy natury estetycznej. W takim wypadku zalecane jest usunięcie kaszaka - w Poznaniu, w atrakcyjnej cenie, wykonasz ten zabieg w Klinice La Vie. Nie zaleca się podejmowania prób usunięcia torbieli we własnym zakresie - można w ten sposób doprowadzić do powstania stanu zapalnego lub blizn. Nie ryzykuj własnym zdrowiem oraz wyglądem! Zgłoś się po pomoc do naszego specjalisty.

Chirurgiczne usunięcie kaszaka

Na chirurgiczne usunięcie kaszaka z głowy lub innej części ciała, w Poznaniu, zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Zabieg trwa zwykle tylko kilka chwil. Podczas jego trwania lekarz wykonuje nacięcie skóry, a następnie usuwa nagromadzoną wewnątrz torbieli masę. Dzięki całkowitemu wyczyszczeniu kaszaka przez lekarza możliwe jest uniknięcie jego nawrotów. Nasi specjaliści chętnie zadbają o dobry, zdrowy wygląd Twojej skóry. Zachęcamy do umówienia wizyty u chirurga w Poznaniu prywatnie, w naszej klinice.

W Klinice La Vie w Poznaniu możliwe jest między innymi usunięcie kaszaka z:

  • głowy,
  • twarzy,
  • powiek,
  • szyi,
  • pleców,
  • oraz pozostałych miejsc, w których się pojawi.

Usunięcie kaszaka - cena

Nasi pacjenci zawsze mogą liczyć na atrakcyjny cennik. Oferujemy dobre ceny na usunięcie kaszaka, a także na pozostałe zabiegi małej chirurgii wykonywane w zaciszu naszych kameralnych gabinetów. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz umówienia wizyty - szybko i bez kolejek. Do dyspozycji naszych klientów jesteśmy pod numerem telefonu +48 662 668 669, a także za pośrednictwem formularza online. Zgłoś się na usunięcie kaszaka na głowie, twarzy lub innej części ciała w Poznaniu na Grunwaldzie do nas. W Klinice La Vie czeka na Ciebie zespół profesjonalistów, gotowych Ci pomóc.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online