Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Usunięcie znamienia Poznań Prywatnie

Chcesz umówić się na usunięcie znamienia w Poznaniu? Zapraszamy do naszej kliniki! Usunięcie znamienia barwnikowego to zabieg, na który decyduje się spora liczba pacjentów. Decyzja taka może być podyktowana zarówno względami zdrowotnymi, jak i estetycznymi. Niezależnie od tego, co skłoniło do jej podjęcia Ciebie, zapraszamy do komfortowych gabinetów naszej prywatnej kliniki w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że proponowana za usunięcie znamienia cena oraz brak konieczności czekania w kolejkach przypadną do gustu wielu pacjentom. Zachęcamy do umawiania wizyt na usunięcie znamienia z twarzy lub innych części ciała w Klinice La Vie. U nas spotkasz profesjonalnych lekarzy, gotowych rozwiązać Twój problem.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marek Borucki

Marek Borucki

Gastroenterolog

Usunięcie znamienia - kiedy zalecany jest zabieg?

Usunięcie znamienia w Poznaniu, w zaciszu naszych gabinetów, zalecane jest w przypadkach, w których:

  • znamię stanowi problem natury estetycznej i przeszkadza pacjentowi;
  • istnieje podejrzenie, że znamię ma charakter chorobowy (wskazują na to między innymi zmiany barwy i wielkości, bolesność, swędzenie lub krwawienie).

Jeżeli Twoje znamię w jakikolwiek sposób Ci przeszkadza, umów się u nas na wizytę u chirurga w Poznaniu prywatnie. Nasi specjaliści obejrzą zmianę i pomogą wybrać optymalny sposób jej leczenia. Rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie ręki! W Klinice La Vie usunięcie znamienia barwnikowego z twarzy, a także z pozostałych części ciała wykonamy w atrakcyjnej cenie. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się kompleksów oraz zadbać o Twoje zdrowie.

Usuwanie pieprzyków Poznań - jak wygląda zabieg?

Usunięcie znamienia barwnikowego z twarzy lub innej części ciała jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Zwyczajowo wykonuje się je w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić pacjentowi maksymalny komfort. Współczesna medycyna oferuje możliwość usuwania znamion chirurgicznie lub laserowo. O tym, w jaki sposób powinien zostać wykonany zabieg, każdorazowo decyduje lekarz. Możesz mieć pewność, że nasz specjalista znajdzie metodę optymalną dla Ciebie, która sprosta wszelkim Twoim oczekiwaniom. W Klinice La Vie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a lekarz poświęca mu dokładnie tyle czasu, ile potrzeba.

Zachęcamy do umówienia wizyty w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu, gdzie spotkasz pełnych empatii i zrozumienia specjalistów. Chętnie podejmą się oni usunięcia znamienia barwnikowego u pacjentów z całej Wielkopolski.

Usuwanie brodawek Poznań - cena

Cena za usunięcie znamienia w Poznaniu, w Klinice La Vie, należy do bardzo atrakcyjnych. Dlatego serdecznie zapraszamy pacjentów do kontaktu z naszą recepcją oraz do umawiania wizyt. Termin możesz zarezerwować telefonicznie lub online - za pośrednictwem formularza. Przychodząc do nas, możesz mieć pewność, że trafiasz w dobre ręce. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, co przekłada się na komfort oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy na usunięcie znamienia w Poznaniu wszystkie osoby z miasta oraz jego okolic.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online