Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Plan żywieniowy

Nasi specjaliści chętnie ułożą plan żywieniowy dla pacjentów z Poznania i okolic. Dlatego, jeśli zależy Ci na tym, aby zacząć zdrowiej się odżywiać lub całkowicie zmienić dawne nawyki żywieniowe - służymy pomocą. Nasza prywatna klinika w Poznaniu współpracuje z doświadczonymi lekarzami oraz dietetykami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową obsługę oraz opiekę medyczną. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, z którym łatwo będzie Ci trzymać dietę. Umów się na wizytę i sprawdź, jak przygotowany przez naszych specjalistów plan żywieniowy pomoże Ci zmienić życie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja dietetyczna + analiza składu ciała (ok. 60 minut)70 zł
Wizyta kontrolna (ok. 30 minut)50 zł
Plan żywieniowy redukcyjny (odchudzanie) na 2 tygodnie140 zł
Plan żywieniowy w chorobach na 2 tygodnie180 zł

Nasi specjaliści:


Każdy przypadek traktujemy indywidualnie

Wszystkie plany żywieniowe dla naszych pacjentów z Poznania i jego okolic są układane indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy jest inny, ma swoje potrzeby, preferencje, czy ulubione smaki. Przygotowując plan, bierzemy pod uwagę wszystkie z tych czynników. Przeprowadzamy wywiad żywieniowy, by móc wpleść ulubione smaki do planu żywieniowego. Bez względu na to czy będzie to jadłospis odchudzający, zmieniając nawyki żywieniowe czy zdrowotny, z pewnością łatwiej będzie Ci się go trzymać z ulubionymi produktami. Dzięki temu sprawniej uda Ci się osiągnąć wymarzony cel i zachować dobre nawyki na długo. 

Plan żywieniowy dopasowany do potrzeb

Plan żywieniowy układany przez naszych dietetyków z Poznania to smaczne i zbilansowane posiłki. Z nami nie musisz martwić się o odpowiedni rozkład białek, tłuszczy oraz węglowodanów. Przygotujemy i omawiamy kompleksowy plan żywieniowy, byś nie miał żadnych wątpliwości i mógł w pełni skupić się na jego realizacji. Zadbamy o to, abyś spożywał odpowiednią ilość kalorii, ale także witamin i składników mineralnych. W ramach naszych planów żywieniowych otrzymasz:

  • zalecenia dietetyczne dopasowane do Twojego stanu zdrowia, chorób itp.,
  • całodniowy rozkład posiłków,
  • przydatne wskazówki,
  • spis potraw z przepisami i wskazówkami dotyczącymi ich przygotowania,
  • informacje na temat kaloryczności dań.

Chętnie współpracujemy nie tylko z osobami chcącymi zgubić kilogramy, ale także ze sportowcami, pacjentami z różnego rodzaju chorobami, które wymagają dietoterapii oraz z osobami chcącymi przybrać na wadze. Nasz prywatna klinika w Poznaniu oferuje profesjonalną pomoc w kształtowaniu właściwych nawyków żywieniowych, bez względu na wiek i prowadzony tryb życia. Jeśli zależy Ci na planie żywieniowym dopasowanym do Ciebie, zgłoś się do nas.

Twoja klinika w Poznaniu

Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Nasze gabinety lekarskie w Poznaniu zapewniają pełnych empatii specjalistów, którzy są gotowi pomóc Ci z wieloma problemami. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania wizyt, niezależnie od tego, czy potrzebny Ci dietetyk w Poznaniu i indywidualnie ułożony plan żywieniowy, czy porada innego lekarza specjalisty. Zapewniamy najwyższą jakość usług i 100% wsparcie, ponieważ Twoje zdrowie i znakomite samopoczucie są dla nas priorytetem!


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online