Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Plan żywieniowy

Nasi specjaliści chętnie ułożą plan żywieniowy dla pacjentów z Poznania i okolic. Dlatego zależy Ci na tym, aby zacząć zdrowiej się odżywiać lub całkowicie zmienić dawne nawyki żywieniowe - służymy pomocą. Nasza prywatna klinika w Poznaniu współpracuje z doświadczonymi lekarzami oraz dietetykami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową obsługę oraz opiekę medyczną. Umów się na wizytę i sprawdź, jak przygotowany przez naszych specjalistów plan żywieniowy pomoże Ci zmienić życie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja dietetyczna + analiza składu ciała (ok. 60 minut)70 zł
Wizyta kontrolna (ok. 30 minut)50 zł
Plan żywieniowy redukcyjny (odchudzanie) na 2 tygodnie140 zł
Plan żywieniowy w chorobach na 2 tygodnie180 zł

Nasi specjaliści:


Każdy przypadek traktujemy indywidualnie

Wszystkie plany żywieniowe dla naszych pacjentów z Poznania i jego okolic są układane indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy jest inny, ma swoje potrzeby, preferencje, czy ulubione smaki. Przygotowując plan, bierzemy pod uwagę wszystkie z tych czynników. Dzięki temu znacznie łatwiej jest się go trzymać i osiągnąć wymarzony cel!

Plan żywieniowy dopasowany do potrzeb

b układany przez naszych dietetyków z Poznania to smaczne i zbilansowane posiłki. Z nami nie musisz martwić się o odpowiedni rozkład białek, tłuszczy oraz węglowodanów. Zadbamy o to, abyś spożywał odpowiednią ilość kalorii, ale także witamin i składników mineralnych. W ramach naszych planów żywieniowych otrzymasz:

  • zalecenia dietetyczne dopasowane do Twojego stanu zdrowia, chorób itp.,
  • całodniowy rozkład posiłków,
  • przydatne wskazówki,
  • spis potraw z przepisami i wskazówkami dotyczącymi ich przygotowania,
  • informacje na temat kaloryczności dań.

Chętnie współpracujemy nie tylko z osobami chcącymi zgubić kilogramy, ale także ze sportowcami, pacjentami z różnego rodzaju chorobami, które wymagają dietoterapii oraz z osobami chcącymi przybrać na wadze. Dlatego, jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy w Poznaniu i zależy Ci na planie żywieniowym dopasowanym do Ciebie, zgłoś się do nas.

Twoja klinika w Poznaniu

Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dlatego w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu spotkasz się z pełnymi empatii specjalistami, którzy są gotowi pomóc Ci z wieloma problemami. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania wizyt, niezależnie od tego, czy potrzebny Ci indywidualnie ułożony plan żywieniowy, czy porada lekarza specjalisty.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online