Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Fizjoterapeuta Poznań Prywatnie

Fizjoterapia prywatnie to najlepszy i najszybszy sposób, aby pozbyć się bólu, wrócić do pełni sprawności po urazach, zabiegach lub operacjach, a także, żeby zwyczajnie o siebie zadbać. Klinika La Vie w Poznaniu daje Ci możliwość umówienia się na wizytę prywatną u dobrego fizjoterapeuty w Poznaniu. Stworzyliśmy bezpieczne i komfortowe miejsce, w którym każdy pacjent zauważający u siebie dolegliwości ze strony układu kostno-stawowego, a także podejrzewający chorobę, uzyska fachową pomoc. Zapraszamy na wizyty u fizjoterapeuty w dobrych cenach.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Wizyta fizjoterapeutyczna (wywiad, terapia) ok. 60 min100 zł
Masaż sportowy - 30 minut100 zł
Masaż relaksacyjny - 30 minut100 zł
Drenaż limfatycznyZapytaj o cenę

Nasi specjaliści:

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Fizjoterapeuta

Dobry fizjoterapeuta w Poznaniu

Jak znaleźć dobrego fizjoterapeutę w Poznaniu? Czym się kierować dokonując wyboru? Dla wielu osób ogromne znaczenie mają wiedza oraz doświadczenie, które posiada wybrany specjalista. Jeżeli zaliczasz się do tego grona, umów wizytę u nas. Świadczymy usługi fizjoterapii w Poznaniu na najwyższym poziomie.

Spośród oferty naszej prywatnej kliniki w Poznaniu, warto wyróżnić chociażby masaż leczniczy. Coraz więcej osób, przekonuje się do tego, że masaże, czy też w ogóle wizyty u fizjoterapeuty, są w stanie w znaczącym stopniu poprawić stan ich zdrowia. Dołącz do tego grona i przekonaj się jak wiele może Ci dać fizjoterapia w Poznaniu, poprowadzona przez współpracujących z nami specjalistów. Zachęcamy do umawiania prywatnych wizyt w Klinice La Vie.

Kiedy zgłosić się do fizjoterapeuty?

Kiedy powinieneś rozważyć odbycie wizyty prywatnej u fizjoterapeuty? Wskazane jest to wówczas, kiedy masz podejrzenie, że z Twoim układem kostnym dzieje się coś złego. Konsultacje szczególnie polecamy osobom wykonującym prace siedzące i prowadzącym takiż tryb życia, niezdrowy w szczególności dla kręgosłupa. Na wizyty u naszych fizjoterapeutów w Poznaniu zapraszamy także osoby po różnego rodzaju urazach, zabiegach i operacjach, które chcą szybko powrócić do pełni sprawności.

Wszelkie objawy takie jak, bóle pleców, bóle stawów kolan, czy wreszcie bóle kręgosłupa – są dość częstymi objawami różnego rodzaju chorób. Nie powinno się ich ignorować. Wizyta u dobrego fizjoterapeuty w Poznaniu jest w stanie pomóc w prawidłowym przeprowadzeniu leczenia. Pamiętajcie, że im szybciej zostanie zdiagnozowany problem, tym większa szansa na wyleczenie. W przypadku, kiedy mowa o szeroko rozumianych dolegliwościach kostnych – jest to szczególnie ważne! Dlatego nie zwlekaj i umów wizytę w naszych fizjoterapeutycznych i lekarskich gabinetach w Poznaniu.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online