Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Fizjoterapeuta Poznań Prywatnie

Klinika La Vie w Poznaniu, daje państwu możliwość umówienia się na wizytę prywatną u dobrego fizjoterapeuty w Poznaniu. Dzięki takim działaniom, szczególnie kiedy występuje podejrzenie choroby, dobrze jest wiedzieć, gdzie szukać fachowej pomocy.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Wizyta fizjoterapeutyczna (wywiad, terapia) ok. 60 min100 zł
Masaż sportowy - 30 minut100 zł
Masaż relaksacyjny - 30 minut100 zł
Drenaż limfatycznyZapytaj o cenę

Nasi specjaliści:

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Fizjoterapeuta

Dobry fizjoterapeuta w Poznaniu

Jak znaleźć dobrego fizjoterapeutę w Poznaniu? Czym powinniśmy się kierować przy naszym wyborze? Z pewnością znaczenie będzie miała dla nas wiedza i doświadczenie, które posiada wybrany przez nas fizjoterapeuta.

Spośród bardzo bogatej oferty, jaką posiada nasza Klinika La Vie w Poznaniu, warto wyróżnić chociażby masaż leczniczy.
Coraz więcej osób, przekonuje się do tego, że masaże, czy też w ogóle – wizyta u fizjoterapeuty – są w stanie w znaczącym stopniu poprawić nasze zdrowie.

Kiedy zatem powinniśmy rozważyć odbycie wizyty prywatnej u fizjoterapeuty? Przede wszystkim, wizyta taka jest wskazana wówczas, kiedy mamy podejrzenie, że z naszym układem kostnym dzieje się coś złego.

Kiedy zgłosić się do fizjoterapeuty? - Pierwsze Objawy

Wszelkie objawy takie jak, bóle pleców, bóle stawów kolan, czy wreszcie bóle kręgosłupa – są dość częstymi objawami różnego rodzaju chorób. Nie możemy zatem ich ignorować. Wizyta u dobrego fizjoterapeuty w Poznaniu, jest w stanie pomóc nam w prawidłowym przeprowadzeniu naszego leczenia.

Pamiętajcie, że im szybciej zostanie zdiagnozowany problem, tym większa szansa na wyleczenie. W przypadku, kiedy mowa o szeroko rozumianych dolegliwościach kostnych – jest to szczególnie ważne!


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online