Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Masaż relaksacyjny Poznań Prywatnie

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem, któremu warto poddawać się od czasu do czasu - dla zdrowia ciała i duszy. W naszej prywatnej Klinice w Poznaniu pracują fizjoterapeuci, którzy doskonale znają tajemnice ludzkiego ciała, dzięki czemu pomogą Ci się głęboko odprężyć i choć na chwilę uciec od trosk codzienności. Zapraszamy na masaż relaksacyjny w atrakcyjnej cenie w gabinetach Kliniki La Vie. Nie czekaj, tylko umów się do fizjoterapeuty w Poznaniu już dziś i pozwól sobie na chwilę wytchnienia.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Fizjoterapeuta

Wyjątkowy masaż relaksacyjny w Poznaniu

Masaż relaksacyjny w Poznaniu, wykonywany w gabinetach Kliniki La Vie, może mieć ogromny wpływ na człowieka. Oddziałuje on nie tylko na ciało, ale także na umysł. Podczas zabiegu, wykonywanego całościowo lub na wybranych partiach ciała, możliwe jest między innymi:

  • obniżenie napięcia mięśniowego,
  • ukojenie nerwów,
  • wyciszenie i uspokojenie,
  • usprawnienie krążenia krwi oraz limfy.

Pamiętaj, że u nas masaż relaksacyjny wykonasz w dobrej, konkurencyjnej cenie. Nie zwlekaj, tylko umów wizytę.

Kiedy przyjść na masaż relaksacyjny?

Na masaż relaksacyjny w Poznaniu do naszych gabinetów zapraszamy osoby w każdym wieku. Zabieg ma zbawienny wpływ zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn. Jest on szczególnie pomocny we współczesnym, zabieganym świecie. Warto zdecydować się na masaż relaksacyjny jeżeli:

  • dokuczają Ci bóle mięśni,
  • odczuwasz przewlekłe napięcie,
  • odczuwasz zmęczenie,
  • towarzyszy Ci rozdrażnienie,
  • masz w życiu dużo stresu.

Masaż relaksacyjny w Poznaniu - cena

Wybierając się do Kliniki La Vie w Poznaniu na masaż relaksacyjny możesz mieć pewność atrakcyjnej ceny zabiegu. Dbamy o zadowolenie naszych pacjentów pod każdym aspektem - od jakości począwszy, a na cenniku skończywszy. Dlatego zachęcamy do umówienia wizyty u fizjoterapeuty właśnie u nas. Zapraszamy także do naszych gabinetów lekarskich w Poznaniu, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online