Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Masaż sportowy Poznań Prywatnie

Masaż sportowy to wyjątkowy zabieg przeznaczony dla osób aktywnie lub zawodowo uprawiających sport i dbających o wysoką aktywność fizyczną. Pomoc doświadczonego fizjoterapeuty sprawi, że łatwiej będzie Ci utrzymać formę oraz unikać kontuzji. Zapraszamy na masaż sportowy w Poznaniu do naszych gabinetów. Tutaj, w prywatnej atmosferze zajmą się Tobą nasi najlepsi fizjoterapeuci. Zależy Ci na wysokiej jakości oraz profesjonalizmie? Koniecznie umów się na masaż w naszej prywatnej Klinice w Poznaniu na Junikowie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Fizjoterapeuta

Masaż sportowy - ulga dla mięśni

W naszych gabinetach najlepsi fizjoterapeuci z Poznania przeprowadzą masaż sportowy, który:

  • pomoże uniknąć lub pozbyć się zakwasów,
  • rozluźni mięśnie,
  • pomoże ciału zrelaksować się po intensywnym wysiłku,
  • wspomoże procesy regeneracyjne.

Wykonywany w naszej Klinice masaż sportowy w Poznaniu trwa około 30 minut, podczas których terapeuta pracuje z całym ciałem pacjenta. Dzięki fachowemu masażowi znacznie łatwiej będzie Ci utrzymać odpowiednią formę.

Masaż sportowy - dla kogo?

Na masaż sportowy w Poznaniu zapraszamy wszystkie aktywne fizycznie osoby. Niezależnie od tego, czy sport uprawiasz zawodowo, czy Twoją największą pasją, którą realizujesz po pracy, jest bieganie, pływanie lub podnoszenie ciężarów - nasi fizjoterapeuci chętnie Ci pomogą.

Nie zaleca się jednak, aby z masażu sportowego korzystały osoby całkowicie bierne fizycznie, lub sport uprawiające jedynie okazyjnie.  

Masaż sportowy - cena

W Klinice La Vie w Poznaniu wszyscy pacjenci mogą liczyć nie tylko na fachową obsługę i profesjonalną opiekę medyczną, ale także na atrakcyjny cennik. Konkurencyjna cena masażu sportowego to tylko jedna z cech, która przyciąga do nas pacjentów z całego Poznania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a także do umawiania wizyt - telefonicznie lub online. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, to nasze gabinety lekarskie w Poznaniu stoją przed Tobą otworem.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online