Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Ginekolog Poznań Prywatnie

Kobiety, które pragną znaleźć kompleksową i fachową opiekę ginekologiczną w Poznaniu, zapraszamy do kliniki La Vie. U nas pracujący prywatnie lekarz ginekolog z Poznania przeprowadzi m.in. specjalistyczne konsultacje, a także wykona badania, takie jak USG przezpochwowe i cytologia. Specjalista rozpozna i zdiagnozuje problemy układu płciowego, zaplanuje leczenie i wskaże przyszłe perspektywy, dzięki czemu każda pacjentka uzyska pełen obraz stanu swojego zdrowia. Działająca prywatnie klinika La Vie w Poznaniu to miejsce bezpieczne, komfortowe i przyjazne pacjentkom o różnych dolegliwościach. Dlatego, jeżeli szukasz sprawdzonego ginekologa w Poznaniu, zgłoś się do nas!


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
USG przezpochwoweZapytaj o cenę
CytologiaZapytaj o cenę

Dobry ginekolog Poznań - profilaktyka i leczenie

Pracujący w naszej klinice w Poznaniu lekarze ginekolodzy koncentrują się na niesieniu specjalistycznej pomocy kobietom, które interesuje zarówno profilaktyka, jak i leczenie chorób układu płciowego. W zależności od potrzeb przeprowadzimy edukację ginekologiczną i badania, które skutecznie diagnozują m.in. problemy z zajściem w ciążę. Nie ma nic zaskakującego w fakcie, że pacjentki cenią te gabinety lekarskie w Poznaniu, w których znajdą kompleksową opiekę i doświadczonych lekarzy. Dokładnie to możemy i chcemy zaoferować w Centrum Zdrowia przy ul. Paczkowskiej. Jeżeli niezwłocznie potrzebujesz konsultacji, umów się na wizytę u dobrego ginekologa w Poznaniu prywatnie w klinice La Vie.

Ginekolog Poznań Grunwald - profesjonalna kadra medyczna i fachowa opieka

Nasi lekarze ginekolodzy przyjmują prywatnie pacjentki, które zmagają się między innymi z:

  • niepłodnością lub podejrzeniami niepłodności,
  • problemami nowotworowymi układu płciowego,
  • zaburzeniami cyklu owulacyjnego,
  • menopauzą.

Fachowa opieka ginekologiczna potrzebna jest każdej kobiecie - jej ważną częścią są też warunki i komfort miejsca, w których przeprowadzane są wnikliwe wywiady i specjalistyczne badania. Nasza prywatna klinika Poznań to nowoczesne miejsce z dostępem do najlepszego sprzętu diagnostycznego i atmosferą bezpieczeństwa. Chcemy, aby każda kobieta czuła się u nas dobrze. Nasi lekarze ginekolodzy są pełni empatii i szacunku, aby zapewnić komfort podczas badań. Zapraszamy pacjentki zarówno z Poznania, jak i okolicznych miejscowości.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online