Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Ginekolog Poznań Prywatnie

Kobiety, które chcą znaleźć rzetelną opiekę ginekologiczną w Poznaniu, zapraszamy do kliniki La Vie. Pracujący prywatnie lekarz ginekolog z Poznania przeprowadzi m.in. specjalistyczne konsultacje, USG przezpochwowe i cytologię. Rozpozna i zdiagnozuje problemy układu płciowego, zaplanuje leczenie i wskaże przyszłe perspektywy, dzięki czemu każda pacjentka uzyska pełen obraz swojego stanu zdrowia. Działająca prywatnie klinika La Vie w Poznaniu to miejsce bezpieczne, komfortowe i przyjazne pacjentkom o różnych dolegliwościach. 


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
USG przezpochwoweZapytaj o cenę
CytologiaZapytaj o cenę

Dobry ginekolog w Poznaniu - profilaktyka i leczenie 

Nasza klinika ginekologii koncentruje się na niesieniu specjalistycznej pomocy kobietom, które interesuje zarówno profilaktyka, jak i leczenie chorób układu płciowego. W zależności od potrzeb przeprowadzimy edukację ginekologiczną i badania, które skutecznie diagnozują m.in. problemy z zajściem w ciążę. Pacjentki cenią te gabinety lekarskie w Poznaniu, w których znajdą kompleksową opiekę i doświadczonych lekarzy. Dokładnie to możemy zaoferować w Centrum Zdrowia przy ul. Paczkowskiej. 

Zaufana klinika ginekologii 

Lekarz ginekolog przyjmuje prywatnie pacjentki, które zmagają się między innymi z: 

  • niepłodnością lub podejrzeniami niepłodności, 
  • problemami nowotworowymi układu płciowego, 
  • zaburzeniami cyklu owulacyjnego, 
  • menopauzą. 

Fachowa opieka ginekologiczna potrzebna jest każdej kobiecie - jej ważną częścią są też warunki i komfort miejsca, w których przeprowadzane są wnikliwe wywiady i specjalistyczne badania. Nasza prywatna klinika La Vie w Poznaniu to nowoczesne miejsce z dostępem do najlepszego sprzętu diagnostycznego i atmosferą bezpieczeństwa. Zapraszamy pacjentki zarówno z Poznania, jak i okolicznych miejscowości. 

 


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online