Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Cytologię, czyli badanie cytologiczne, minimum co 36 miesięcy powinna wykonywać każda kobieta. Pozwala ono na wczesne wykrycie raka szyjki macicy, a przez to również na podjęcie jego leczenia. Umów się na cytologię w Poznaniu w Klinice La Vie, tutaj o Twoje zdrowie zatroszczy się zespół doświadczonych specjalistów.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Cytologia - bezbolesne i bardzo potrzebne badanie

Okresowe przeprowadzanie badań profilaktycznych pozwoli Ci dłużej cieszyć się zdrowiem - wczesne wykrycie chorób pozwala na ich wyleczenie. Cytologia to badanie, które trwa tylko chwile, nie boli, a może uratować Ci życie! Nie igraj ze zdrowiem, tylko umów się na wizytę u ginekologa w naszej prywatnej Klinice w Poznaniu.

Cytologia w Poznaniu

Jeśli interesuje Cię cytologia w Poznaniu, wybierz nasze gabinety lekarskie. Spotkasz w nich pełnych empatii, doświadczonych lekarzy ginekologów, którzy nie tylko przeprowadzą badanie, ale także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. W ramach naszej oferty możesz odbyć specjalistyczną konsultację i wykonać:

  • badanie cytologiczne,
  • USG przezpochwowe.

W naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu zawsze możesz liczyć na profesjonalną opiekę medyczną, jak również na atrakcyjny cennik. Na badanie cytologiczne zapraszamy kobiety powyżej 25 roku życia, a także młodsze, jeśli od ponad 3 lat są aktywne seksualnie.

Badanie cytologiczne - ważne informacje

Jeśli chcesz wykonać cytologię w dobrej cenie w Poznaniu umów się na prywatną wizytę w naszej Klinice. Pamiętaj jednak o tym, że aby uzyskać prawidłowe wyniki badania należy:

  • umówić się na wizytę nie wcześniej niż 4 dni od ostatniej miesiączki, ale nie później niż 4 dni przed rozpoczęciem następnej;
  • na 4 dni przed badaniem nie stosować leków dopochwowych,
  • odczekać minimum jeden dzień, jeśli miałaś przeprowadzane dopochwowe USG.

Nie czekaj i umów wizytę u dobrego ginekologa w Poznaniu już dziś - skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online