Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

USG przezpochwowe to bardzo ważny badanie, które przynajmniej raz w roku powinna wykonać każda kobieta. Zalecane jest ono także paniom w ciąży. To całkowicie bezbolesne badanie diagnostyczne. Jeśli chcesz umówić się na USG przezpochwowe w Poznaniu, wybierz Klinikę La Vie. Wykonujemy badania prywatnie, w kameralnej atmosferze naszych gabinetów, dzięki czemu będziesz czuła się bezpiecznie i komfortowo. U nas każda pacjentka może liczyć na wyjątkowe, pełne empatii podejście lekarza. Co więcej, u nas za USG przezpochwowe nie przepłacisz.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


USG przezpochwowe - co daje to badanie?

Przeprowadzane w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu badanie USG przezpochwowe pozwala na łatwą ocenę stanu układu rozrodczego pacjentki i dostarcza wiele cennych informacji na temat jej zdrowia. Pozwala między innymi na wykrycie różnych nieprawidłowości w obrębie narządów rodnych np.:

  • torbieli,
  • mięśniaków,
  • guzków,
  • zespołu policystycznych jajników.

Jeżeli borykasz się z dolegliwościami bólowymi, masz nieregularne miesiączki, pojawiają się u Ciebie plamienia lub masz inne problemy ze strony układu rozrodczego, skonsultuj się z naszym specjalistom. Podczas przezpochwowego badania USG będzie on w stanie znaleźć przyczyny Twoich problemów, a także zaproponować odpowiednie leczenie.

Nie bagatelizuj swojego stanu zdrowia i zdecyduj się na badanie USG przezpochwowe w Poznaniu w Klinice La Vie. Dzięki niemu odpowiednio wcześnie dowiesz się o wszelkich nieprawidłowościach (np. o pojawieniu się groźnych guzów) i podejmiesz ich leczenie. Badanie jest całkowicie bezbolesne i można je bezpiecznie wykonywać nawet u ciężarnych kobiet. U nas USG przezpochwowe wykonasz w dobrej cenie.

Twój ginekolog w Poznaniu

W Klinice La Vie spotkasz doskonałych lekarzy ginekologów z Poznania, którzy przeprowadzą specjalistyczne konsultacje, wykonają badanie USG przezpochwowe, a także cytologię. W naszych gabinetach możesz liczyć na pełną intymności atmosferę, jak również na profesjonalizm i empatię lekarzy. Współpracujący z nami specjaliści są gotowi nieść pomoc kobietom w każdym wieku. Dlatego, jeśli zależy Ci na doskonałej opiece medycznej, a także na profesjonalizmie podczas wykonywania przezpochwowego USG w Poznaniu umów się na prywatną wizytę w naszej klinice. Dbamy o komfort oaz zadowolenie wszystkich naszych pacjentek. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami.

USG przezpochwowe w Poznaniu w atrakcyjnej cenie

Nasza prywatna klinika w Poznaniu zaprasza wszystkie kobiety na USG przezpochwowe w dobrej cenie. Badanie każdorazowo przeprowadza doświadczony ginekolog, który dba o to, by było ono jak najbardziej komfortowe dla pacjentki. Współpracujemy z lekarzami posiadającymi ogromne umiejętności praktyczne, a także wiedzę - oferujemy fachową opiekę medyczną pacjentkom w każdym wieku. Zachęcamy do kontaktu z recepcją oraz do umawiania wizyt. Możesz to zrobić telefonicznie, jak i za pośrednictwem formularza online.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online