Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

USG przezpochwowe to bardzo ważny badanie, które przynajmniej raz w roku powinna wykonać każda kobieta. Zalecane jest ono także paniom w ciąży. Jeśli chcesz umówić się na USG przezpochwowe w Poznaniu wybierz Klinikę La Vie. Wykonujemy badania prywatnie, w kameralnej atmosferze naszych gabinetów. U nas każda pacjentka może liczyć na wyjątkowe, pełne empatii podejście lekarza.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


USG przezpochwowe - co daje to badanie?

Przeprowadzane w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu badanie USG przezpochwowe pozwala na łatwą ocenę stanu pacjentki i dostarcza wiele cennych informacji na temat jej zdrowia. Pozwala między innymi na wykrycie różnych nieprawidłowości w obrębie narządów rodnych np:

  • torbieli,
  • mięśniaków,
  • guzków,
  • zespołu policystycznych jajników.

Zdecyduj się na badanie USG przezpochwowe w Poznaniu w Klinice La Vie. Dzięki niemu odpowiednio wcześnie dowiesz się o wszelkich nieprawidłowościach i podejmiesz ich leczenie. Badanie jest całkowicie bezbolesne.

Twój ginekolog w Poznaniu

W Klinice La Vie spotkasz doskonałych ginekologów z Poznania, którzy przeprowadzą specjalistyczne konsultacje, wykonają badanie USG przezpochwowe, a także cytologię. W naszych gabinetach możesz liczyć na pełną intymności atmosferę, jak również na profesjonalizm i empatię lekarzy.
Jeśli zależy Ci na doskonałej opiece medycznej, a także na profesjonalizmie podczas wykonywania przezpochwowego USG w Poznaniu umów się na prywatną wizytę w naszej Klinice.

USG przezpochwowe w Poznaniu w atrakcyjnej cenie

Nasza prywatna Klinika w Poznaniu zaprasza wszystkie kobiety na USG przezpochwowe w dobrej cenie. Badanie każdorazowo przeprowadza doświadczony ginekolog, który dba o to, by było ono jak najbardziej komfortowe dla pacjentki. Współpracujemy z lekarzami posiadającymi ogromną praktykę oraz wiedzę - oferujemy fachową opiekę medyczną pacjentkom w każdym wieku.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online