Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Elektrokardiografia to bezbolesny zabieg diagnostyczny, który pozwala na wykrycie chorób serca. Jeśli chcesz wykonać EKG w Poznaniu zgłoś się do Kliniki La Vie. W naszych gabinetach czekają na Ciebie lekarze specjaliści, którzy profesjonalnie przeprowadzą badanie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


EKG prywatnie w Poznaniu

Cierpisz na nadciśnienie, masz problem z zaburzeniami rytmu serca, odczuwasz bóle w klatce piersiowej, zdarzają Ci się zasłabnięcia i zawroty głowy, a może masz wrodzoną wadę serca? W takim przypadku zachęcamy, abyś zgłosił się na EKG prywatnie - w Poznaniu wybierz Klinikę La Vie. U nas bez kolejek i bez żadnego stresu wykonasz badanie serca. Nasze specjalistyczne gabinety lekarskie Poznań to miejsce, w którym do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie i z pełną empatią.

EKG serca Poznań - jak wygląda?

Jak wygląda EKG serca przeprowadzane w naszej prywatnej Klinice w Poznaniu? Badanie jest nieinwazyjne i całkowicie bezbolesne. Podczas jego trwania do ciała pacjenta podłączane są specjalne elektrody, które rejestrują impulsy elektryczne wywoływane aktywnością serca. EKG prywatnie wykonywane w naszej Klinice w Poznaniu trwa tylko kilka minut i wyróżnia się atrakcyjną ceną.

EKG serca - cena

Zastanawia Cię to ile kosztuje badanie serca? W takim razie mamy dobrą wiadomość. Jeśli chodzi o EKG, cena zabiegu z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Wszyscy nasi pacjenci mogą liczyć na atrakcyjny cennik, jeśli zdecydują się wykonać EKG serca lub umówić wizytę u kardiologa w Poznaniu w Klinice La Vie. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź zakładkę cennik lub skontaktuj się z nami.

Wybierz fachową opiekę medyczną

Atrakcyjna cena EKG serca to nie jedyny powód, dla którego warto wykonać to badanie prywatnie w naszej Klinice. Oferujemy fachową opiekę medyczną, a także miłą atmosferę. Warto także pamiętać o tym, że przeprowadzanie badań profilaktycznych może przedłużyć życie oraz poprawić jego jakość. Osoby po 40. roku życia powinny wykonywać EKG co najmniej raz na 3 lata. Nie czekaj w kolejkach, przyjdź do nas i wykonaj prywatnie EKG serca w Poznaniu w dobrej cenie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online