Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

 

Neurologopeda/Onkologopeda

mgr Dominika Kozłowska-Wojnar

Neurologopeda/Onkologopeda

Specjalista w dziedzinie zaburzeń połykania, zaburzeń głosu oraz zaburzeń oddychania.

Absolwentka Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Łódzkim oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe rozpoczęła współpracując z Prywatnym Gabinetem Foniatrycznym w Łodzi, gdzie głównie zajmowała się rehabilitacją głosu po operacjach tarczycy, u pacjentów ze zdiagnozowaną dysfonią zawodową czy też dysfonią psychogenną. Jednocześnie współpracowała jako wolontariusz z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi rehabilitując niemowlęta oraz dzieci z zaburzeniami połykania.

Od 2017 roku związana jest z Katedrą i Kliniką Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu, gdzie pracuje z pacjentami z Nowotworami Głowy i Szyi, Nowotworami Tarczycy, Nowotworami Mózgu oraz Pacjentami na Oddziale Intensywnej Terapii usprawniając funkcje oddychania, przełykania, fonacji oraz funkcje językowe.

 

 

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online

 


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna, pierwsza wizytaCENNIK
Konsultacja specjalistyczna, kolejna wizyta

 


Nasi specjaliści:

Dominika Kozłowska-Wojnar

Dominika Kozłowska-Wojnar

Neurologopeda/Onkologopeda