Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Masaż relaksacyjny Poznań Prywatnie

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem, któremu warto poddawać się od czasu do czasu - dla zdrowia ciała i duszy. W naszej prywatnej Klinice w Poznaniu pracują fizjoterapeuci, którzy doskonale znają tajemnice ludzkiego ciała, dzięki czemu pomogą Ci się głęboko odprężyć i choć na chwilę uciec od trosk codzienności. Nasze gabinety lekarskie w Poznaniu zapraszają na masaż relaksacyjny w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj, tylko umów się do fizjoterapeuty w Poznaniu już dziś i pozwól sobie na błogą chwilę wytchnienia.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Fizjoterapeuta

Wyjątkowy masaż relaksacyjny w Poznaniu

Masaż relaksacyjny w Poznaniu, wykonywany w Klinice La Vie, może mieć ogromny wpływ na człowieka. Oddziałuje nie tylko na ciało, ale także na umysł. Podczas zabiegu, wykonywanego całościowo lub na wybranych partiach ciała, możliwe jest między innymi:

 • obniżenie napięcia mięśniowego,
 • ukojenie nerwów,
 • wyciszenie i uspokojenie,
 • usprawnienie krążenia krwi - dzięki rozszerzeniu naczyń włosowatych,
 • stymulowanie układu limfatycznego - pomoc w usuwaniu toksyn z organizmu i wzmacnianiu odporności,
 • zmniejszenie odczuwania dolegliwości bólowych (np. po kontuzjach oraz wspomagająco w trakcie rehabilitacji),
 • poprawienie metabolizmu.

Pamiętaj, że u nas wykonasz masaż relaksacyjny w dobrej, konkurencyjnej cenie. Nie zwlekaj, tylko umów wizytę.

Kiedy przyjść na masaż relaksacyjny?

Na masaż relaksacyjny w Poznaniu do naszych gabinetów La Vie zapraszamy osoby w każdym wieku. Zabieg ma zbawienny wpływ zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn. Jest on szczególnie pomocny we współczesnym, zabieganym świecie. Warto zdecydować się na masaż relaksacyjny, jeżeli:

 • dokuczają Ci bóle mięśni,
 • odczuwasz przewlekłe napięcie,
 • zmagasz się z bezsennością,
 • odczuwasz zmęczenie i brak energii,
 • towarzyszy Ci rozdrażnienie,
 • borykasz się w życiu z ogromnym stresem.

Masaż relaksacyjny sprawdzi się zarówno po intensywnej pracy fizycznej lub uprawianiu sportu, jak i w redukcji zmęczenia umysłowego, np. po wytężonej nauce czy stresującym i intensywnym dniu w pracy. Można poddawać mu się codziennie, a do jego wykonania nie potrzeba żadnych skierowań.

La Vie - prywatna Klinika w Poznaniu oferuje masaż relaksacyjny, który pomoże Ci zrelaksować ciało i umysł oraz przywrócić równowagę organizmu. Jest to zabieg stosunkowo bezpieczny i nie ma do niego większych przeciwwskazań. Wyjątkiem mogą być choroby układu krążenia i nowotworowe. Jeśli masz wątpliwości co do jego wykonania, skonsultuj się z naszymi specjalistami.

Jak przebiega masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny czerpie wiele z masażu klasycznego i może być wykonywany na całym ciele lub skupiać się na jego jednej partii, lub kilku partiach. Zwykle wykonywany jest w pozycji leżącej, rzadziej siedzącej. Jest wiele technik wykonywania masażu, jednak większość z nich wykorzystuje całe spektrum ruchów, skupiając się na takich elementach jak:

 • głaskanie - na początku i na końcu zabiegu, pomaga się zrelaksować i odprężyć,
 • ugniatanie - pomagające wzmocnić ukrwienie tkanek organizmu,
 • rozcieranie - pomagające zniwelować obrzęki i złogi,
 • oklepywanie - w celu rozgrzania się organizmu i pobudzenia układu krążenia.

Dla zapewniania odprężającej komfortowej atmosfery i maksymalizacji efektów z masażu relaksacyjnego często zapewnia się również aromatyczne olejki eteryczne i pachnące kosmetyki, które dodatkowo nawilżają i pielęgnują ciało.

Masaż relaksacyjny w Poznaniu - cena

Wybierając się do Kliniki La Vie w Poznaniu na masaż relaksacyjny, możesz mieć pewność atrakcyjnej ceny zabiegu. Dbamy o zadowolenie naszych pacjentów pod każdym aspektem - od jakości począwszy, a na cenniku skończywszy. Dlatego zachęcamy do umówienia wizyty u fizjoterapeuty właśnie u nas. Możesz liczyć na przyjemną odprężającą atmosferę i najwyższą jakość usług.

Zapraszamy także do naszych gabinetów lekarskich w Poznaniu, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści. Zarezerwuj wizytę już dziś i zapewnij sobie dawkę odprężenia dla ciała i umysłu.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online