Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Dr n. med. Wojciech Burchardt - Onkolog

Witam Państwa!
Jestem lekarzem, onkologiem radioterapeutą. Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Moje kształcenie podyplomowe odbyłem w Wielkopolski Centrum Onkologii w Poznaniu oraz na kursach i stażach w Polsce i zagranicą.
Od 2009 roku pracuje w Zakładzie Brachyterapii w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu. Swoje zainteresowania zawodowe głównie skupiam na nowotworach prostaty piersi, skóry ale także prowadzę leczenie chorych na nowotwory przełyku i płuc.
Od roku 2014 roku nasz Zakład otrzymał jako jedyny w Polsce możliwość przeprowadzania refundowanej brachyterapii LDR raka prostaty za pomocą implantów stałych. Kwalifikacje oraz powyższe leczenie przeprowadzam w codziennej praktyce klinicznej. Ponadto prowadzę u chorych z rakiem prostaty aktywną obserwacje jeżeli spełniają kryteria kwalifikacji.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 2015 roku na podstawie pracy badawczej o analizie stężenia PSA u chorych z rakiem prostaty po brachyterapii HDR lub LDR.
Należę do Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Raditerapii Onkologicznej i jestem w zarządzie Poskiego Towarzystwa Brachyterapii.
Jestem także członkiem towarzystw międzynarodowych takich jak European Society of Radiotherapy and Oncology (ESTRO) oraz American Society of Radiation Oncology (ASTRO).
W szczególności interesuję się małoinwazyjnymi leczeniem raka prostaty i skóry.
Zapraszam na stronę internetową, informującą o możliwościach leczenia brachyterapią i do omówienia problemów klinicznych.

Specjalizacja: Radioterapia onkologiczna


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Usługi
Konsultacja onkologiczna
Kwalifikacja do brachyterapii LDR implatny stałe raka prostaty
Kwalifikacja do radioterapia lub brachyterapii

Leczone choroby
Rak piersi
Rak jelita grubego
Nowotwory
Rak płuc
Rak prostaty
Nowotwory przewodu pokarmowego
Rak żołądka
Rak skóry

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online