Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Mgr Alicja Formaniewicz-Szyndler - Psycholog

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; podczas studiów realizowałam specjalności z zakresu psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz seksuologii klinicznej. Dotychczasowe doświadczenia zdobywałam odbywając staże i praktyki m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschnera (oddział onkologii i kardiologii dziecięcej), Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, jako stażystka w Pracowni Psychologicznej Żagle i podczas pracy na obozach socjoterapeutycznych dla dzieci z rodzin zmagających się z problemami uzależnień. Realizowałam również staż na stanowisku psychologa w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu (oddział zaburzeń afektywnych) oraz pracując jako psycholog w MedPolonia w Poznaniu.
Obecnie jestem słuchaczką 4-letnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, przygotowujących do uzyskania rekomendowanego przez PTTBP certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.) W czerwcu 2018 roku ukończyłam pierwszy, 2-letni etap. Swoją pracę poddaję superwizji.
Na konsultacje zapraszam zarówno dzieci i młodzież, jak również osoby dorosłe zmagające się z codziennymi przeciwnościami w szkole i w pracy; osoby w kryzysach, przeżywające trudności emocjonalne, a także zmagające się z zaburzeniami nastroju, lękowymi oraz z zaburzeniami osobowości. Współpracuje również z osobami, które pragną rozwijać siebie, lepiej rozumieć swoje emocje i zachowania, zrozumieć swoje funkcjonowanie w bliskich relacjach i w społeczeństwie oraz wypracować sposoby radzenia sobie ze stresem. Zajmuję się również pracą zorientowaną na realizację celów.

Specjalizacja: Psychoterapia


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Usługi
Konsultacja psychologiczna
Poradnictwo psychologiczne
Psychoterapia
Psychoterapia indywidualna
Terapia behawioralna
Terapia poznawczo-behawioralna

Leczone choroby
Depresja
Zaburzenia lękowe
Zaburzenia emocjonalne
Zaburzenia nastroju
Zaburzenia osobowości
Nerwica
Zaburzenia psychosomatyczne
Stres
Kryzys w związku
Bezsenność
Zespół lęku uogólnionego
Zespół stresu pourazowego
Kryzys emocjonalny
Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online