Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Biopsja Piersi Poznań Prywatnie

Zależy Ci na tym, aby badania przeprowadzali kompetentni i empatyczni lekarze? Jeżeli tak zgłoś się do Kliniki La Vie. Biopsja piersi w Poznaniu to zabieg, który w naszej Klinice przeprowadzamy rutynowo. Współpracujemy ze specjalistami, posiadającymi ogromne doświadczenie, dzięki czemu biopsja piersi jest dla pacjentki jak najmniej uciążliwa. Wybierz komfort i fachową opiekę medyczną, postaw na La Vie - prywatną Klinikę w Poznaniu na Junikowie.


Biopsja Piersi Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Biopsja piersi - wskazania do badania

Biopsja piersi prywatnie to zabieg, który może zostać wykonany u każdej kobiety, u której wykryto zmiany w obrębie gruczołów piersiowych. Przyczynkiem do przeprowadzenia biopsji mogą być badania mammograficzne, ultrasonograficzne, palpacyjne, a także samokontrola przeprowadzona przez pacjentkę.

Biopsja piersi w Poznaniu - jak umówić wizytę?

Zachęcamy do umawiania biopsji piersi w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu. Zabieg wykonujemy w warunkach ambulatoryjnych, z troską o najwyższy komfort naszych pacjentek. Na wizytę możesz umówić się telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby umówić się na biopsję piersi prywatnie w naszej Klinice  należy dostarczyć wyniki badań lub skierowanie, na podstawie którego ma odbyć się zabieg, w celu konsultacji. Nie dotyczy to pacjentek, które badania wykonywały w naszej przychodni.

Biopsja piersi - cena

W Klinice La Vie w Poznaniu umówisz się prywatnie na biopsję piersi w dobrej cenie. Zabieg wykona doświadczony lekarz, któremu możesz w pełni zaufać. W naszych gabinetach wykonujemy biopsje grubo- i cienkoigłowe, każdorazowo dbając o najwyższy komfort pacjentek. Zachęcamy do umawiania wizyt i korzystania z usług naszych specjalistów. Jeśli szukasz dobrego radiologa w Poznaniu, który przeprowadzi biopsję piersi, wybierz wizytę w Klinice La Vie.


Biopsja Piersi Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online