Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Biopsja tarczycy prywatnie Poznań

Zamierzasz wykonać zabieg, jakim jest biopsja tarczycy w Poznaniu? Poszukujesz gabinetu lekarskiego, w którym spotkasz empatycznych specjalistów, którzy wszystko Ci wyjaśnią? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco - zapraszamy do naszej prywatnej Kliniki w Poznaniu. Biopsja tarczycy to zabieg, który nasi lekarze wykonują rutynowo. Możesz w 100% zaufać ich doświadczeniu. Umów prywatną wizytę telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu i dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego.


Biopsja tarczycy Poznań prywatnie - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Biopsja tarczycy Poznań - nasi specjaliści:


Biopsja tarczycy w Poznaniu - kiedy wykonać?

Biopsja tarczycy prywatnie, w gabinetach naszej Kliniki, może zostać wykonana na podstawie skierowania od lekarza. Najczęściej jest ona zlecana, jeżeli podczas badania palpacyjnego lub ultrasonograficznego zostały wykryte jakieś zmiany. Biopsja tarczycy ma za zadanie pobranie materiału do późniejszych badań cytologicznych lub cytometrycznych, które pozwolą na określenie charakteru wykrytych zmian.

Biopsja tarczycy - jak wygląda?

Jak wygląda badanie - biopsja tarczycy, przeprowadzane w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu? Jest ono całkowicie bezpieczne i w większości przypadków bezbolesne. Podczas jego trwania pacjent odczuwa jedynie niewielkie nakłucie.

Cienkoigłową biopsję tarczycy wykonują u nas posiadający duże doświadczenie radiolodzy z Poznania. Zabieg odbywa się pod kontrolą USG, dzięki czemu należy on do niezwykle bezpiecznych, a także dokładnych. Podczas biopsji lekarz ma możliwość pobrania do późniejszych badań zmienionych chorobowo komórek.

Biopsja tarczycy - cena

Jeżeli interesuje Cię biopsja tarczycy, cena tego badania prywatnie, w naszych gabinetach, z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wszyscy nasi pacjenci mogą liczyć na atrakcyjny cennik. Nie musisz czekać w kolejkach do specjalistów, jeżeli wybierzesz biopsję tarczycy w Poznaniu w Klinice La Vie. W zaciszu naszych gabinetów spotkasz się z pełnymi empatii specjalistami, którzy nie tylko przeprowadzą badanie, ale także rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.


Biopsja tarczycy Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online