Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Biopsja tkanek miękkich

Biopsja tkanek miękkich to skuteczna metoda diagnostyczna. W trakcie zabiegu pobiera się zmienione chorobowo tkanki, które następnie badane są pod mikroskopem w celu uzyskania pewnej, potwierdzonej diagnozy. W konsekwencji tego możliwe jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Jeśli interesuje Cię biopsja tkanek miękkich w Poznaniu, poznaj ofertę prywatnej Kliniki La Vie i umów się na zabieg.


Biopsja tkanek miękkich Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Biopsja tkanek miękkich - jak wygląda?

W naszej prywatnej Klinice w Poznaniu biopsje tkanek miękkich przeprowadzają doświadczeni lekarze o ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Dzięki temu sam zabieg jest dla pacjentów możliwie najbardziej komfortowy. Dbamy o to, aby zapewnić Ci opiekę medyczną na światowym poziomie.
Jak przebiega biopsja tkanek miękkich w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu? Zabieg wykonujemy w warunkach ambulatoryjnych. Podczas jego trwania lekarz za pomocą specjalistycznych igieł pobiera zmienione chorobowo tkanki, które następnie są przekazywane do badań histopatologicznych. Wykonujemy biopsje grubo- i cienkoigłowe. Biopsja tkanek miękkich może być wykonywana pod kontrolą USG.

Jak umówić się na biopsję tkanek miękkich?

Jeśli chcesz umówić się na biopsję tkanek miękkich w Poznaniu wybierz Klinikę La Vie. Wizytę w jednym z naszych gabinetów umówisz wygodnie za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że umówienie biopsji wymaga, na minimum jeden dzień przed planowanym badaniem, dostarczenia do konsultacji wyników badań lub skierowania od lekarza. Dokumentów tych nie muszą składać pacjenci, którzy badania wykonywali w naszej przychodni.

Profesjonalna kadra medyczna

Gdy chcesz wykonać biopsję tkanek miękkich w Poznaniu zgłoś się do nas. W naszych gabinetach spotkasz doświadczonych i pełnych empatii lekarzy, którzy doskonale rozumieją potrzeby każdego pacjenta. Dbamy o kameralną, miłą atmosferę, aby każdy czuł się u nas dobrze. Aby zyskać spokój oraz pewność umów wizytę u radiologa w Poznaniu, połączoną z biopsją tkanek miękkich w Klinice La Vie.


Biopsja tkanek miękkich Poznań prywatnie - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online