Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Biopsja węzłów chłonnych Poznań Prywatnie

Chciałbyś umówić się na zabieg, jakim jest biopsja węzłów chłonnych w Poznaniu? Zależy Ci na tym, aby być pod opieką doświadczonego lekarza, który będzie wykonywał biopsję? W takim razie nie czekaj, tylko umów wizytę w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu na Junikowie. Czekają tutaj na Ciebie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz dużym poziomem empatii, dla których biopsja węzłów chłonnych to codzienność.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


Biopsja węzłów chłonnych - co to jest?

Lekarz zalecił Ci wykonanie biopsji węzłów chłonnych? Chcesz wiedzieć na czym ona polega? To zabieg, w trakcie którego pobiera się niewielkich rozmiarów wycinek tkanki gruczołu, który następnie przekazuje się do badań mikroskopowych. Wskazaniem do wykonania biopsji węzłów chłonnych może być na przykład ich powiększenie. Najczęściej przeprowadza się ją w celu wykrycia infekcji lub choroby nowotworowej. W zaciszu naszych gabinetów zabieg ten przeprowadzają doświadczeni radiolodzy z Poznania.

Biopsja węzłów chłonnych Poznań

Zastanawiasz się, jak wygląda biopsja węzłów chłonnych w Poznaniu, wykonywana w gabinetach Kliniki La Vie? Oferujemy możliwość przeprowadzenia gruboigłowej biopsji węzła chłonnego. Każdorazowo zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. W trakcie biopsji lekarz wbija igłę w węzeł, z którego pobiera tkanki do dalszych badań. W naszej prywatnej Klinice w Poznaniu bardzo dbamy o komfort pacjentów i staramy się, aby biopsja węzłów chłonnych była dla nich jak najmniej uciążliwa.

Biopsja węzłów chłonnych - cena

Pacjenci, którzy zdecydują się na biopsję węzłów chłonnych w Poznaniu w Klinice La Vie, mogą liczyć nie tylko na profesjonalizm naszych lekarzy. Oferujemy komfortowe warunki wykonania zabiegu, jak również atrakcyjny cennik. Jesteśmy przekonani o tym, że cena biopsji węzłów chłonnych u nas pozytywnie Cię zaskoczy.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online