Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

USG jamy brzusznej Poznań Prywatnie

Zastanawiasz się gdzie wykonać USG jamy brzusznej w Poznaniu? Zapraszamy do gabinetów lekarskich w prywatnej Klinice La Vie. Czekają tutaj na Ciebie doświadczeni lekarze, którzy przeprowadzą badanie w komfortowych warunkach. Nie zwlekaj i umów się na USG brzucha w Poznaniu prywatnie - w dobrej cenie i bez czekania w kolejkach.

USG jamy brzusznej jest wykonywane dla dzieci powyżej 5 r.ż.


USG brzucha Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


USG brzucha Poznań - nasi specjaliści


USG jamy brzusznej w Poznaniu - co można zbadać?

W naszej prywatnej Klinice w Poznaniu USG jamy brzusznej to jedno z badań przeprowadzanych rutynowo. Jest ono całkowicie bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne dla pacjenta. Co więcej, zalicza się je do metod diagnostycznych o dużej dokładności. Przeprowadzane prywatnie, w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu, badanie USG jamy brzusznej pozwala na przebadanie:

  • pęcherzyka oraz dróg żółciowych,
  • śledziony,
  • nerek,
  • pęcherza moczowego.

Ponadto możesz wykonać USG wątroby Poznań oraz USG trzustki Poznań.

USG brzucha w Poznaniu - jak się przygotować?

Jeżeli zamierzasz wykonać USG jamy brzusznej prywatnie, w naszej Klinice, powinieneś wiedzieć jak odpowiednio przygotować się do takiego zabiegu. Warto wiedzieć, że USG brzucha nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Należy jedynie na kilka dni przed planowanym badaniem zastosować lekkostrawną dietę, a także przyjmować tabletki na bazie symetykonu, które pomogą pozbyć się gazów z organizmu. W dniu badania nie wolno palić papierosów. Dzięki temu przeprowadzający badanie USG jamy brzusznej lekarz będzie mógł uzyskać dokładny obraz badanych organów wewnętrznych.

USG brzucha Poznań cena

Ceny za USG brzucha mogą być różne, w zależności od tego, gdzie zdecydujesz się udać na to badanie. W naszej Klinice wykonasz USG jamy brzusznej w dobrej cenie. Zatrudniamy doświadczonych radiologów z Poznania, którzy przeprowadzą badanie szybko i dokładnie. Dlatego, jeżeli interesuje Cię USG brzucha prywatnie, w dobrej cenie, koniecznie zgłoś się do nas. Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie lub przez dostępny na stronie formularz.


USG brzucha Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online