Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Zastanawiasz się gdzie wykonać USG piersi w Poznaniu? Zachęcamy do umówienia wizyty w naszej Klinice! Czekają tu na Ciebie doświadczeni lekarze, którzy wykonają to badanie oraz przygotują jego opis. Pamiętaj, że profilaktyka może uratować Twoje życie.  Dlatego nie zwlekaj i umów się na badanie USG piersi prywatnie w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


USG piersi - dlaczego warto przyjść na to badanie?

Zaleca się, aby kobiety po 20 roku życia wykonywały badanie USG piersi profilaktycznie raz na dwa lata. U pań po 25 roku życia częstotliwość ta wzrasta nawet do 2 razy w ciągu roku. Dlaczego warto umówić się na USG piersi prywatnie? Ponieważ oszczędzasz czas i dajesz sobie szansę na wczesne wykrycie zmian nowotworowych, nawet gdy są jeszcze bardzo małe. Dzięki temu będziesz mogła szybko podjąć odpowiednie leczenie. Zapraszamy do umówienia wizyty i USG piersi w naszej prywatnej Klinice w Poznaniu. Badanie obejmuje piersi oraz węzły chłonne pach, najlepiej wykonywać je pomiędzy 1 a 10 dniem cyklu miesiączkowego.

Kiedy umówić się na badanie?

Koniecznie umów się na USG piersi prywatnie jeżeli:

  • podczas samobadania wyczuwasz jakiekolwiek zmiany, guzki lub zgrubienia;
  • zauważasz zniekształcenia w obrębie biustu;
  • odczuwasz ból piersi i sutków;
  • pojawiła się u Ciebie wydzielina z sutków;
  • masz powiększone pachowe węzły chłonne.

Badanie jest w pełni bezpieczne i praktycznie nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania.

USG piersi - cena

W naszych poznańskich gabinetach umówisz się na USG piersi w przystępnej cenie. Badanie przeprowadzi doświadczony lekarz, wykorzystując w tym celu nowoczesny sprzęt. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy. Wizytę u radiologa w Poznaniu, który przeprowadzi badanie USG piersi umów telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online