Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

USG szyi Poznań prywatnie

USG szyi to całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne badanie, które pozwala na ocenę narządów wewnętrznych. Zalecane jest pacjentom, u których występują różnego rodzaju problemy związane z tarczycą, krtanią, węzłami chłonnymi lub śliniankami. Jeśli chcesz wykonać USG szyi w Poznaniu, w atrakcyjnej cenie zachęcamy do umówienia wizyty u nas. La Vie to prywatna Klinika w Poznaniu, gdzie w miłej atmosferze wykonasz badania ultrasonograficzne szyi i nie tylko.


USG szyi Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


USG szyi - wskazania

Do naszych prywatnych gabinetów lekarskich w Poznaniu na badanie USG szyi zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Wskazania do jego wykonania obejmują między innymi:

  • podejrzenie nowotworu,
  • przewlekły kaszel,
  • nieustająca chrypka,
  • obrzęki w okolicy szyi,
  • dolegliwości bólowe.

Przeprowadzane w naszej Klinice badanie obejmuje tarczycę, ślinianki oraz węzły chłonne. Jeśli zależy Ci na czasie, umów się na USG szyi prywatnie. W gabinetach Kliniki La Vie pracują doświadczeni radiolodzy z Poznania, którzy profesjonalnie przeprowadzą badanie.

Jak wygląda USG szyi?

Badanie USG szyi jest bezbolesne, bezinwazyjne i bardzo bezpieczne. Praktycznie nie ma przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. W trakcie zabiegu wykorzystuje się fale ultradźwiękowe, generowane przez specjalną głowicę, które odbijają się od tkanek miękkich i pozwalają na uzyskanie obrazu.

Wykonując USG szyi w Poznaniu korzystamy z profesjonalnego, wysokiej jakości sprzętu, który pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu.

USG szyi - cena

W naszej Klinice wykonujemy USG szyi w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia wizyty - telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Współpracujemy z doświadczonymi, pełnymi empatii lekarzami, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Jeśli zależy Ci na opiece medycznej na najwyższym poziomie wybierz Klinikę La Vie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online