Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

USG tarczycy Poznań Prywatnie

Chcesz wykonać USG tarczycy w Poznaniu i poszukujesz dobrego gabinetu lekarskiego? W takim wypadku chętnie służymy pomocą. Zapraszamy do profesjonalnie wyposażonych gabinetów w naszej prywatnej Klinice w Poznaniu, gdzie w pełnej empatii i zrozumienia atmosferze wykonasz badanie USG tarczycy.


USG tarczycy Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


USG tarczycy w Poznaniu - jak wygląda badanie?

Badania USG tarczycy w Poznaniu prywatnie, w naszej Klinice przeprowadzają doświadczeni radiolodzy. Pacjent nie musi się do nich specjalnie przygotowywać. Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne, zazwyczaj trwa kilka do kilkunastu minut. Może powodować lekki dyskomfort. Jest ono powszechnie stosowane podczas diagnostyki różnego rodzaju chorób tarczycy. Podczas badania pacjent przyjmuje pozycję leżącą na kozetce.

W trakcie USG tarczycy w naszych prywatnych gabinetach lekarskich w Poznaniu, dzięki specjalnej aparaturze, lekarz będzie mógł dokonać dokładnej obserwacji gruczołu, jakim jest tarczyca, pod kątem:

  • oceny wielkości jej płatów,
  • oceny grubości cieśni,
  • obserwacji wszelkich pojawiających się zmian np. guzków, torbieli czy zwapnień.

Aby umówić się na USG tarczycy prywatnie, w naszej Klinice, nie potrzebujesz skierowania od lekarza. Zachęcamy do kontaktu z naszą rejestracją - telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza. Badanie wykona doświadczony radiolog z Poznania.

USG tarczycy Poznań cena

Zapraszamy na USG tarczycy w Poznaniu pacjentów w każdym wieku. Oferujemy konkurencyjne ceny tego badania. Wybierz badanie w naszej Klinice, cena USG tarczycy pozytywnie Cię zaskoczy. Każdorazowo dbamy o najwyższy poziom zadowolenia oraz komfort naszych pacjentów. Dlatego, jeżeli zależy Ci na tym, aby badanie przeprowadzić bez konieczności czekania w kolejkach, a także na tym, aby lekarz z empatią podszedł do Twojego problemu, umów się na prywatną wizytę w Klinice La Vie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online