Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Urolog Poznań Prywatnie

Nasza poradnia urologiczna w Poznaniu oferuje opiekę oraz pomoc wszystkim pacjentom uskarżającym się na różnego rodzaju dolegliwości ze strony układu moczowego. Nietrzymanie moczu, zaburzenia jego oddawania czy kamica nerkowa, to tylko niektóre problemy, z którymi można się zwrócić do naszych specjalistów. Dlatego, jeżeli poszukujesz sprawdzonej pomocy, udzieli Ci jej nasz lekarz urolog - w Poznaniu na Grunwaldzie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
USG układu moczowego (w tym: usg nerek, usg pęcherza, usg prostaty)130 zł

Nasi specjaliści:


Dobry urolog - Poznań

Dobry urolog z Poznania pomoże w diagnostyce i leczeniu chorób całego układu moczowego u kobiet oraz moczowo-płciowego u mężczyzn. Klinika La Vie w gabinetach urologicznych w Poznaniu oferuje specjalistyczne, prywatne konsultacje. Trwają one tak długo, jak wymaga tego konkretny przypadek. Pacjenci trafiają pod fachową opiekę, czują się wysłuchani, zbadani i poinformowani o swoim stanie zdrowia, a także dalszej perspektywie leczenia. Nasza poradnia urologiczna oraz gabinety lekarskie w Poznaniu zapraszają mieszkańców miasta i okolic. Zapraszamy wszystkich pacjentów z Wielkopolski, którym zależy na połączeniu rzetelności lekarskiej z komfortem miejsca, w którym przeprowadzane są badania. Umów wizytę u urologa w Poznaniu prywatnie i nie czekaj w długich kolejkach.

Klinika urologiczna w Poznaniu - umów wizytę 

Lekarz urolog z Poznania szczegółowo zapozna się z dotychczasową historią leczenia pacjenta i uwzględni ją podczas wizyty. Dzięki temu masz pewność, że weźmie on pod uwagę wszystkie zgłaszane obecnie oraz w przeszłości schorzenia. Spośród innych prywatnych klinik i centrów medycznych wyróżniamy się holistycznym podejściem do pacjenta. Nasi lekarze zdiagnozują i wyleczą między innymi: 

  • przerost prostaty, 
  • guzki i torbiele nerek,
  • kamicę nerkową, 
  • zaburzenia oddawania moczu,
  • stulejkę, załupek, zaburzenia wzwodu,
  • nietrzymanie moczu.

Zapraszamy na konsultacje. Na miejscu wykonujemy USG: nerek, pęcherza moczowego, prostatyPrywatna klinika w Poznaniu to klinika zaufana, przywracająca pełne zdrowie zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Gorąco zachęcamy do umawiania wizyt w naszej poradni urologicznej w Poznaniu. Możesz to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online - tak, jak Ci najwygodniej. Omiń kolejki i uzyskaj fachową pomoc od ręki.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online