Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Urolog Poznań Prywatnie

Dobry urolog z Poznania pomoże w diagnostyce i leczeniu chorób całego układu moczowego u kobiet oraz moczowo-płciowego u mężczyzn. Klinika urologii w Poznaniu oferuje specjalistyczne konsultacje pracujących prywatnie lekarzy. Trwają tak długo, jak wymaga tego konkretny przypadek. Pacjenci trafiają pod fachową opiekę, czują się wysłuchani, zbadani i poinformowani o swoim stanie zdrowia, a także dalszej perspektywie leczenia. Nasza poradnia urologiczna oraz gabinety lekarskie w Poznaniu zapraszają mieszkańców miasta i okolic. Zachęcamy wszystkich pacjentów z Wielkopolski, którym zależy na połączeniu rzetelności lekarskiej z komfortem miejsca, w którym przeprowadzane są badania.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
USG układu moczowego (w tym: usg nerek, usg pęcherza, usg prostaty)130 zł

Nasi specjaliści:


Klinika urologiczna w Poznaniu - umów wizytę 

Lekarz urolog z Poznania szczegółowo zapozna się z dotychczasową historią leczenia pacjenta i uwzględni ją przy przebiegu zgłaszanych schorzeń. Wśród innych klinik i centrów medycznych wyróżniamy się holistycznym podejściem do pacjenta. Nasi lekarze zdiagnozują i wyleczą między innymi: 

  • przerost prostaty, 
  • guzki i torbiele nerek,
  • kamicę nerkową, 
  • zaburzenia oddawania moczu,
  • stulejkę, załupek, zaburzenia wzwodu,
  • nietrzymanie moczu.

Na miejscu wykonujemy USG: nerek, pęcherza moczowego, prostaty. Prywatna klinika w Poznaniu to klinika zaufana, przywracająca pełne zdrowie zarówno kobietom, jak i mężczyznom.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online