Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

dr n. med. Magdalena Kostrzewska –  alergolog, pulmonolog

Pulmonolog to lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem poważnych chorób układu oddechowego, a głównie tych związanych z płucami. Do najczęstszych zalicza się astmę oskrzelową, rozstrzenia oskrzeli, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, zapalenie oskrzeli i płuc. Lekarz zmaga się również z pylicą, sarkoidozą czy rakiem płuc. Jeśli zauważysz u siebie świsty, kaszel czy duszność lub uczcie ucisku w klatce piersiowej należy jak najszybciej rozpocząć odpowiednią diagnostykę. Nie bagatelizuj takich objawów jak: przedłużający się suchy kaszel, duszność powtarzające się zapalenie płuc ból w klatce piersiowej krwioplucie Mogą być objawami poważnych chorób płuc.

Pani doktor zajmuje się pacjentami cierpiącymi na alergie wywoływane różnymi czynnikami jak np. sierść, kurz,, pyłki roślin, leki. Zadaniem lekarza jest prawidłowe zdiagnozowanie typu alergii, określenie alergenu wywołującego chorobę oraz dobór odpowiednich leków i najwłaściwszej terapii odczulającej. Pani Doktor udziela swoim pacjentom wszelkich informacji odnośnie danego typu alergenu, prawidłowego odżywiania, trybu życia i postępowania w przypadku nagłej reakcji alergicznej.

 

Pani Doktor przyjmuję pacjentów raz w miesiącu (sobota), najbliższy termin możliwej wizyty 12 czerwca br.