Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

dr n. med. Katarzyna Stencel - Onkolog

 
Specjalista Onkologii Klinicznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2009 rok). Adiunkt w Katedrze i Klinice Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Asystent na Oddziale Chemioterapii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Wykładowca Studium Podyplomowego Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych. W 2012 roku ukończyła Podyplomowe Niestacjonarne Studium Metodologii Badań Naukowych, a w 2016 roku obroniła rozprawę doktorską pt. „Czynniki prognostyczne i wybrane czynniki predykcyjne w aspekcie postępowania terapeutycznego u chorych na raka płuca do 45 roku życia”. Od 2011 roku współbadacz w badaniach klinicznych 1., 2. i 3. fazy dotyczących głównie raka płuca i nowotworów klatki piersiowej a także innych nowotworów litych. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK), Polskiej Grupy Raka Płuca (PGRP) oraz International Association for the Study of Lung Cancer (IASLC).
 
O MNIE: Główny obszar moich zainteresowań oraz pracy zawodowej i naukowej obejmuje nowotwory płuca i klatki piersiowej. W tym nowotworze kluczowe jest szybkie postawienie rozpoznania histopatologicznego i ustalenie właściwej strategii postępowania terapeutycznego biorąc pod uwagę wszystkie dostępne opcje. Z leczeniem onkologicznym nierozerwalnie związane jest też leczenie wspomagające i leczenie powikłań nie tylko chemioterapii, ale także immunoterapii i leczenia celowanego. Ma to odzwierciedlenie w tak ważnej dla pacjentów z rozpoznaniem choroby nowotworowej jakości życia.
Oprócz nowotworów płuca i klatki piersiowej moje zainteresowania skupiają się także wokół profilaktyki, wczesnego wykrywania, diagnostyki i leczenia nowotworów piersi i przewodu pokarmowego.

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online

Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online