Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.


Nazywam się Sebastian Lisowski, jestem dermatologiem i wenerologiem.

Tytuł zawodowy lekarza zdobyłem w 2014 roku po ukończeniu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Specjalizuję się w Katedrze i Klinice Dermatologii i Wenerologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu.

W trakcie szkolenia specjalizacyjnego udało mi się współtworzyć w Klinice Poradnię Leczenia Chorób Włosów wraz z dr n. med. Magdaleną Jałowską.

Jestem członkiem Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz autorem i współautorem licznych prac naukowych, w tym doniesień zjazdowych oraz artykułów krajowych i zagranicznych.
Odbyłem szereg kursów i szkoleń z zakresu dermatologii, wenerologii oraz dermoskopii.

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się problematyka trądziku pospolitego i różowatego, łuszczycy, chorób pasożytniczych skóry. Moją największą pasją jest jednak stosunkowo nowa dziedzina medycyny, która łączy dermatologię i psychiatrię – psychodermatologia. Dostrzegam niepodważalny związek pomiędzy chorobami skóry, a stanem psychicznym pacjentów. Wiem, że w czasach promowania przez media wizerunku wyidealizowanego i nierealistycznego piękna, osoby z dermatozami mogą czuć się napiętnowane i odrzucone, a w konsekwencji nie akceptować swego wyglądu. W swojej pracy dążę nie tylko do poprawy stanu somatycznego, ale i psychicznego pacjentów. W związku z tym mam szerokie plany otwarcia przewodu doktorskiego właśnie z dziedziny psychodermatologii, która zajmuje istotne znaczenie w moim sercu i chęci samorealizacji w tej właśnie dziedzinie.

W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się wcześniej wspomniana psychodermatologia, choroby włosów, jak również choroby przenoszone drogą płciową.

W moim gabinecie podchodzę do każdego Pacjenta z szczególną troską, kierując się doktryną holistyczną, aby każdy Pacjent czuł się podczas wizyty bezpiecznie i wyjątkowo.

Ponadto chciałbym zaznaczyć, że każdy Pacjent, w tym Pacjenci LGBT+ są miłe widziani i każdy z nich otrzyma najlepszą pomoc jaką będę w stanie zaoferować.

Zakres usług:
– badanie dermatoskopowe znamion skórnych
– krioterapia zmian skórnych
– diagnostyka i leczenie łuszczycy
– diagnostyka i leczenie tradziku różowatego i pospolitego oraz łojotokowego zapalenia skóry
– diagnostyka i leczenie atopowego i kontaktowego zapalenia skóry
– diagnostyka i leczenie chorób włosów i paznokci
– diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online

>

Feedback