Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Badania USG Poznań Prywatnie

Dowolne badanie USG w Poznaniu, wykonywane w Klinice La Vie, pozwala na bezbolesną diagnostykę organów wewnętrznych. Nasi pacjenci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza badań, a także z opieki doświadczonych lekarzy. Jeśli zależy Ci na wysokim komforcie umów się na wizytę w La Vie – prywatnej Klinice w Poznaniu. Oferujemy badania USG w atrakcyjnych cenach, a także wiele innych usług.


Badania USG Poznań – umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


USG Poznań – dostępne badania:

BadanieCena
USG jamy brzusznej150 zł
USG szyi (tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych)150 zł
USG węzłów chłonnych (jedna okolica np. węzły pachwinowe)70 zł – 150 zł
USG tkanek miękkich (guzki)90 zł
USG pediatryczne150 zł
USG Doppler170 zł
Echo serca170 zł


Badania USG w Poznaniu – nasza oferta

Zapraszamy na prywatne badania USG w Poznaniu pacjentów w każdym wieku. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu ultrasonograficznego, spełniającego najwyższe standardy. Dzięki temu lekarz może bardzo dokładnie zbadać to, co dzieje się we wnętrzu ciała pacjenta, a w przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości zlecić odpowiednie leczenie. W Klinice La Vie każdy może liczyć także na atrakcyjny cennik. Zachęcamy do zapoznania się z tabelą przedstawiającą dostępne badania.

USG Poznań – jak wygląda badanie?

Badanie USG wykonywane w kameralnych warunkach naszych gabinetów lekarskich w Poznaniu jest całkowicie nieinwazyjną, bezbolesną metodą diagnostyczną, wykorzystującą fale ultradźwiękowe. Podczas badania na wybranym obszarze ciała przesuwa się sondę pokrytą specjalnym żelem, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie obrazu tego, co znajduje się pod skórą. W niektórych przypadkach pacjent może odczuwać lekki dyskomfort wywoływany dociskaniem głowicy do skóry.

Umów się na badanie USG w Poznaniu

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Miły personel, doświadczeni lekarze, kameralna atmosfera, a także atrakcyjny cennik sprawiają, że warto umówić się na wizytę w Klinice La Vie. Jeśli chcesz wykonać badanie USG w Poznaniu w komfortowych warunkach i dobrej cenie koniecznie skontaktuj się z nami. Już dzisiaj możesz zarezerwować termin swojej wizyty telefonicznie lub online, za pośrednictwem strony internetowej.


USG prywatnie Poznań – umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online