Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Biopsja Poznań Prywatnie

Biopsja to zabieg, który pozwala na pobranie do badania zmienionych chorobowo tkanek. Jej wykonanie zleca się, aby potwierdzić diagnozę. Biopsję w Poznaniu najlepiej wykonać w gabinecie doświadczonego specjalisty.  Dzięki temu zabieg odbędzie się w komfortowych dla pacjenta warunkach. Nasza prywatna Klinika w Poznaniu zatrudnia zespół doświadczonych, empatycznych lekarzy, którzy sprawnie przeprowadzą biopsję.


Biopsja Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Biopsja cienkoigłowa tarczycy180 zł
Biopsja cienkoigłowa piersi180 zł
Biopsja cienkoigłowa węzła chłonnego180 zł
Biopsja cienkoigowa skóry i tkanki podskórnej180 zł
Biopsja gruboigłowa piersi300 zł
Biopsja gruboigłowa węzła chłonnego300 zł
Badanie hist-pat60 zł / 1 wycinek

*Do ceny każdego badania w tej kategorii należy dodać koszt badania histopatologicznego jeżeli lekarz uzna to za konieczne.


Biopsja prywatnie w Poznaniu - oferta

Jeśli zależy Ci na najwyższym komforcie, a także na czasie i chcesz się umówić na biopsję prywatnie w Poznaniu, wybierz Centrum Zdrowia La Vie. Oferujemy szereg badań oraz zabiegów, w tym także biopsje grubo- i cienkoigłowe:

  • tarczycy,
  • piersi,
  • węzłów chłonnych,
  • skóry i tkanek podskórnych.

Każde badanie jest przeprowadzane z największą starannością i troską o wygodę pacjenta. Wykonując biopsję prywatnie w naszej Klinice, możesz być pewien fachowej, troskliwej opieki medycznej. Odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości, aby bardziej oswoić zabieg. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz cennikiem.

Kiedy wykonujemy biopsję?

W naszych gabinetach w Poznaniu biopsję prywatnie wykonujemy w przypadku, gdy badania diagnostyczne nie pozwoliły na 100% potwierdzenie diagnozy, lub gdy potrzebny jest dowód na to, że diagnoza była trafna.

Biopsja w Poznaniu - umów się na wizytę już dziś

Biopsja to badanie, które pozwala stwierdzić czy w danej tkance znajdują się zmiany chorobowe, a także jakiego są one rodzaju. Jeśli Twój lekarz prowadzący zalecił Ci wykonanie biopsji nie zwlekaj, ale umów się na zabieg w Klinice La Vie. Gwarantujemy miłą atmosferę, atrakcyjny cennik, a także opiekę wykwalifikowanych lekarzy. Szczególnie zapraszamy pacjentów z Poznania i okolic - biopsję prywatnie wykonasz u nas szybko i komfortowo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt online w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu.


Biopsja prywatnie Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online