Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Dietetyk kliniczny Poznań

Szukasz dobrego dietetyka w Poznaniu? Chcesz raz na zawsze skończyć z niedowagą, nadwagą lub otyłością? Próbujesz walczyć z zaburzeniami odżywiania? Korzystając z usług naszej prywatnej kliniki w Poznaniu, otrzymasz fachową pomoc. Zatrudnieni u nas specjaliści udzielają porad dotyczących zdrowej diety, ale także edukują z zakresu prawidłowych nawyków żywieniowych. Jeżeli potrzebny Ci sprawdzony dietetyk kliniczny lub sportowy w Poznaniu, zgłoś się do nas!

Ankieta do pobrania przed wizytą (proszę kliknąć w link poniżej):

Kwestionariusz Dietetyk


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja dietetyczna + analiza składu ciała (ok. 60 minut)CENNIK
Wizyta kontrolna (ok. 30 minut)
Jadłospis na 14 dni wraz z zaleceniami i listą zakupów (dieta redukcyjna)
Jadłospis na 7 dni wraz z zaleceniami i listą zakupów (plan żywieniowy w chorobie)
Jadłospis na 14 dni wraz z zaleceniami i listą zakupów (plan żywieniowy w chorobie)
Konsultacja dietetyczna dla par, analiza składu ciała, jadłospis na 7 dni, wizyta kontrolna

Nasi specjaliści:


Dobry dietetyk Poznań

Mieszkasz w Poznaniu i planujesz odchudzanie? Nie zliczysz ile razy próbowałeś zrzucić nadprogramowe kilogramy? Może potrzebujesz fachowej pomocy? Wśród wielu osób funkcjonuje błędna opinia, mówiąca, że dieta polega tylko i wyłącznie na dostarczeniu właściwej ilości pokarmu, a tym samym odpowiedniej ilości kalorii. To poważny błąd. Istotna jest nie tylko ilość, ale również jakość! Samo jedzenie określonej ilości kalorii to zaledwie początek drogi do zdrowego życia. Korzystając z usług dietetyka w Poznaniu w naszych gabinetach lekarskich, dowiesz się, na co należy zwracać uwagę w codziennym żywieniu, tak aby cieszyć się zgrabną i zdrową sylwetką już zawsze.

Dobry dietetyk w Poznaniu:

  • przeprowadzi analizę składu ciała,
  • ułoży jadłospis i plan żywieniowy dopasowane do Ciebie,
  • będzie śledził Twoje postępy.

Dietetyk sportowy Poznań

Wyrobienie pięknej sylwetki to żmudna, wymagająca systematyczności praca. Tylko dzięki temu możesz osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Pomocą służy nasz dietetyk sportowy. Jego praca polega na, doradzaniu oraz pomocy w osiągnięciu wymarzonych celów sportowych. Wasza wspólna i systematyczna praca może dać odpowiednie rezultaty.

Dobry dietetyk sportowy nie tylko wyznacza odpowiednią dietę, ale jest również osobą, czuwającą nad całym procesem rozwoju sportowca. Każdy szanujący się sportowiec korzysta z usług dietetyka, ponieważ specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia sportowego może skutecznie pomóc w łamaniu kolejnych rekordów. Zdrowy tryb życia oraz sportowa sylwetka to nie tylko odpowiednie ćwiczenia. Praca nad swoim ciałem to, przede wszystkim dbanie o odpowiednie żywienie.

Uprawiając regularnie sport lub przygotowując się do wzmożonej aktywności fizycznej, warto skorzystać z porad dietetyka sportowego w Klinice La Vie w Poznaniu. Z jego pomocą łatwiej przełamiesz własne bariery i szybciej zregenerujesz się do pobicia kolejnych rekordów.

Dietetycy sportowi i kliniczni w Klinice La Vie

Nasza wykwalifikowana kadra dietetyków oraz dietetyków sportowych, odpowie na nurtujące Cię pytania dotyczące nie tylko prawidłowej diety, ale też wspomnianych wcześniej nawyków żywieniowych. Z nimi też bez trudu dowiesz się więcej na temat składników odżywczych oraz ich wpływu na Twoje ciało przed, podczas i po treningu oraz w procesie odchudzania.

Wierzymy, że z naszą pomocą łatwiej osiągniesz wyznaczone sobie cele, zarówno w odchudzaniu, jak i w sporcie. Zapraszamy do umawiania wizyt u dietetyka, a także w naszych pozostałych gabinetach lekarskich w Poznaniu.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online