Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Korzystając z usług kliniki La Vie w Poznaniu, nie tylko otrzymacie Państwo szereg porad dotyczących zdrowej diety, ale także uzyskacie fachową wiedzę z zakresu prawidłowych nawykach żywieniowych.


 

 

Dietetyk Poznań

Wśród wielu osób funkcjonuje błędna opinia, mówiąca że dieta polega tylko i wyłącznie na dostarczeniu właściwej ilości pokarmu, a tym samym odpowiedniej ilości kalorii. To poważny błąd. Istotna jest nie tylko ilość, ale również jakość spożytych pokarmów. Samo jedzenie określonej ilości kalorii to zaledwie początek drogi do zdrowego zbalansowanego życia.

Dowiedzą się Państwo na co należy zwracać uwagę w codziennym żywieniu, tak aby cieszyć się zgrabną i zdrową sylwetką.

Nie zapominajmy też, że porady dietetyka, mogą skutecznie uchronić przed występowaniem różnego rodzaju chorób gastrologicznych, czy nawet nowotworowych.

Dobry Dietetyk Sportowy

Wyrobienie pięknej sylwetki to żmudna praca. Jednym z najważniejszych czynników jest systematyczność. Tylko dzięki niej będą Państwo w stanie osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. W jej zachowaniu pomoże nasz dietetyk sportowy. Praca dietetyka sportowego polega na, doradzaniu oraz pomocy w osiągnięciu postawionych przez Państwo celów sportowych. Tylko wspólna i systematyczna praca może dać odpowiednie rezultaty.

Dietetyk sportowy nie tylko wyznacza odpowiednią dietę, ale jest również osobą, czuwającą nad całym procesem rozwoju sportowca. Każdy szanujący się sportowiec korzysta z usług dietetyka, ponieważ specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia sportowego może skutecznie pomóc w łamaniu kolejnych rekordów. Zdrowy tryb życia oraz sportowa sylwetka to nie tylko odpowiednie ćwiczenia. Praca nad swoim ciałem to, przede wszystkim, dbanie o odpowiednie żywienie.

Uprawiając regularnie sport lub przygotowując się do wzmożonej aktywności fizycznej, warto skorzystać z porad dietetyka sportowego w Klinika La Vie w Poznaniu. Dobry dietetyk sportowy, to podstawa, jeśli zależy nam na łamaniu własnych barier i szybkiej regeneracji do kolejnych rekordów.

Dietetycy sportowi w Klinice La Vie

Wykwalifikowana kadra dietetyków oraz dietetyków sportowych w naszej Klinice La Vie, odpowie na nurtujące cię pytania dotyczące nie tylko prawidłowej diety ale też wspomnianych wcześniej nawyków żywieniowych. Z nami też bez trudu znajdziesz odpowiedź na pytanie dotyczące składników odżywczych oraz ich wpływu na Twoje ciało przed, podczas i po treningu.

Nasz dietetyk sportowy wykona szereg badań i określi, jakie rodzaje produktów są odpowiednie dla spodziewanego wysiłku. Dzięki swojej profesjonalnej wiedzy pomoże osiągnąć postawione cele.

Rezerwacja badania

Aby umówić się na wizytę, kliknij przycisk poniżej

Umów wizytę