Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Onkolog Poznań Prywatnie

Prywatny gabinet onkologiczny zapewni Ci nie tylko opiekę medyczną, ale także komfort i kompleksowe wsparcie, jakich potrzebujesz w walce z chorobą. Onkolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób nowotworowych, a także profilaktyką przeciwnowotworową. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to specjalista, który powinien się wykazywać dużą dozą empatii i zrozumienia. W naszej prywatnej klinice w Poznaniu współpracujemy wyłącznie z takimi lekarzami – zdrowie i zadowolenie pacjentów są dla nas najważniejsze.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja onkologiczna – Justyna Borucka200 zł
Konsultacja onkologiczna – Wojciech Burchardt200 zł
Konsultacja onkologiczna – Katarzyna Stencel200 zł
Konsultacja leczenie olejem konopnym – Wojciech Burchardt300 zł
Badanie piersiW cenie konsultacji
Oznaczanie markerów nowotworowychZapytaj o cenę

Nasi specjaliści:

 
 

Dobry onkolog w Poznaniu prywatnie

Jak znaleźć dobrego onkologa w Poznaniu? Nie jest to łatwe zadanie. Musisz jednak pamiętać, że w walce z rakiem, wybór wysokiej klasy specjalisty będzie kluczowy. Nie zapominaj także o tym, że ta choroba nie musi być wyrokiem. Onkolog z Poznania, cieszący się dobrymi opiniami będzie gotów nieść Ci pomoc w trakcie choroby.

Gabinety lekarskie w Poznaniu, w Centrum Zdrowia La Vie, oferują szereg różnego rodzaju badań oraz konsultacji, które skutecznie pomogą Ci utrzymać zdrowie we właściwej kondycji. Pamiętaj, że to, na co musisz zwrócić największą uwagę, jeśli mowa o szeroko rozumianej onkologii, to przede wszystkim profilaktyka. Korzystając z usług naszego Centrum Zdrowia La Vie, z pewnością będzie to znacznie prostsze! Już dziś zarejestruj się i umów na prywatną wizytę u naszego onkologa.

W ramach świadczonych usług oferujemy:

  • konsultacje specjalistyczne,
  • badania piersi u kobiet,
  • oznaczanie markerów nowotworowych.

Kompleksowa pomoc medyczna w Klinice La Vie

W Centrum Zdrowia La Vie, prywatnie wykonasz badania onkologiczne, bez konieczności czekania w długich kolejkach. Badania profilaktyczne są w stanie skutecznie odsunąć od Ciebie wizje powstania nowotworu lub zwiększyć szanse na jego wczesne wykrycie oraz wyleczenie. W tym przypadku, znalezienie właściwego lekarza specjalisty, który będzie wiedział, jakie środki przedsięwziąć, aby nie dopuścić do rozwoju choroby, będzie kluczowym aspektem. Postaw na dobrego onkologa w Poznaniu prywatnie i zgłoś się do nas. W naszych kameralnych gabinetach czekają na Ciebie specjaliści gotowi pomóc. Pacjentom oferujemy przyjazną atmosferę oraz atrakcyjny cennik. Zachęcamy do umawiania wizyt telefonicznie lub online.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online