Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Onkolog Poznań Prywatnie

Onkolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób nowotworowych a także profilaktyką przeciwnowotworową.

Jak znaleźć dobrego onkologa w Poznaniu? Nie jest to łatwe zadanie. Musimy jednak pamiętać, że w walce z rakiem, wybór dobrego onkologa będzie kluczowy. Musimy tez pamiętać, że rak nie musi być od razu wyrokiem.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja onkologiczna - Justyna Borucka150 zł
Konsultacja onkologiczna - Wojciech Burchardt200 zł
Badanie piersiW cenie konsultacji
Oznaczanie markerów nowotworowychZapytaj o cenę

Nasi specjaliści:

Wojciech Burchardt

Wojciech Burchardt

Onkolog - Radioterapeuta

Dobry onkolog w Poznaniu

Centrum Zdrowia La Vie, oferuje szereg różnego rodzaju badań oraz konsultacji, które skutecznie pomogą ci utrzymać zdrowie we właściwej kondycji. Pamiętaj, że to, na co musisz zwrócić największą uwagę, jeśli mowa o szeroko rozumianej onkologii, to przede wszystkim profilaktyka. Korzystając z usług naszego Centrum Zdrowia La Vie, z pewnością będzie to znacznie prostsze! Już dziś zarejestruj się i umów na prywatną wizytę u naszego onkologa.

Kompleksowa pomoc medyczna w Klinice La Vie

W naszym Centrum Zdrowia La Vie, prywatnie wykonasz badania onkologiczne, takie jak chociażby oznaczanie markerów, czy badania profilaktyczne chorób piersi. Każdy z wyżej wymienionych kroków, jest w stanie skutecznie odsunąć od ciebie wizje powstania nowotworu. W tym przypadku, znalezienie właściwego lekarza specjalisty, który będzie wiedział, jakie środki przedsięwziąć, aby nie dopuścić do rozwoju choroby, będzie dla nas kluczowym aspektem.

Nie zapominaj o tym, że najważniejsza w leczeniu chorób – nie tylko tych nowotworowych – jest przede wszystkim odpowiednia i szybka diagnostyka.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online