Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Onkolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób nowotworowych a także profilaktyką przeciwnowotworową.Rezerwacja badania

Aby umówić się na wizytę, kliknij przycisk poniżej

Umów wizytę

Onkolog Poznań

Jak znaleźć dobrego onkologa w Poznaniu? Nie jest to łatwe zadanie. Musimy jednak pamiętać, że w walce z rakiem, wybór dobrego onkologa będzie kluczowy. Musimy tez pamiętać, że rak nie musi być od razu wyrokiem.

Centrum Zdrowia La Vie, oferuje szereg różnego rodzaju badań oraz konsultacji, które skutecznie pomogą ci utrzymać zdrowie we właściwej kondycji. Pamiętaj, że to, na co musisz zwrócić największą uwagę, jeśli mowa o szeroko rozumianej onkologii, to przede wszystkim profilaktyka. Korzystając z usług naszego Centrum Zdrowia La Vie, z pewnością będzie to znacznie prostsze! Już dziś zarejestruj się i umów na prywatną wizytę u naszego onkologa.

W naszym Centrum Zdrowia La Vie, prywatnie wykonasz badania onkologiczne, takie jak chociażby oznaczanie markerów, czy badania profilaktyczne chorób piersi. Każdy z wyżej wymienionych kroków, jest w stanie skutecznie odsunąć od ciebie wizje powstania nowotworu.

W tym przypadku, znalezienie właściwego lekarza specjalisty, który będzie wiedział, jakie środki przedsięwziąć, aby nie dopuścić do rozwoju choroby, będzie dla nas kluczowym aspektem.

Nie zapominaj o tym, że najważniejsza w leczeniu chorób – nie tylko tych nowotworowych – jest przede wszystkim odpowiednia i szybka diagnostyka.