Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Prywatne Gabinety Lekarskie w Poznaniu • Klinika La Vie


Dlaczego warto wybrać prywatny gabinet lekarski w Poznaniu i odwiedzić specjalistę w Klinice La Vie? Ponieważ wtedy możesz mieć pewność, że znajdujesz się we właściwych rękach. Dbamy o zadowolenie oraz komfort wszystkich naszych pacjentów. Usługi centrum medycznego w Poznaniu, jakim jest Klinika La Vie, zawsze stoją na najwyższym poziomie. Zapraszamy do umawiania wizyt! Chętnie kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie i pomożemy rozwiązać wszelkie związane z nim problemy.

Twoje gabinety lekarskie w Poznaniu

Nasze prywatne gabinety lekarskie w Poznaniu oferują szeroki zakres świadczonych usług. W ramach każdej konsultacji wybrany lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad, zbada pacjenta, przekaże mu zalecenia, a także wypisze odpowiednie leki. Nasi specjaliści mogą także udzielać kwalifikacji do leczenia (np. radioterapia, chemioterapia), a także do operacji. W kameralnych gabinetach naszej prywatnej kliniki w Poznaniu czekają na Ciebie doświadczeni lekarze - skorzystaj z ich pomocy.