Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Internista Poznań Prywatnie

Nasz internista w Poznaniu przeprowadzi rzetelne badania i postawi diagnostykę chorób wewnętrznych. Każdy pacjent zgłaszający się na konsultacje lekarzy może liczyć na szczegółowy wywiad i wykonanie potrzebnych badań. Internista pracujący prywatnie w klinice La Vie zapewnia fachową opiekę i wskazuje dalsze perspektywy leczenia. 


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł

Nasi specjaliści:

Internista w Poznaniu - umów wizytę 

Podczas konsultacji lekarz internista zapoznaje się z dotychczasową historią medyczną pacjenta. Na zgłaszany problem i bieżącą sytuacje patrzy holistycznie, dzięki czemu diagnostyka jest trafna, a pacjent zawsze czuje się bezpiecznie i komfortowo. Internista zajmuje się rozpoznaniem chorób wewnętrznych i leczeniem dolegliwości ze strony:

  • płuc, 
  • jelit, 
  • żołądka, 
  • serca,
  • naczyń krwionośnych, 
  • dwunastnicy, 
  • innych narządów. 

W zakresie pracy internisty znajduje się leczenie zarówno ostrych, jak i przewlekłych stanów chorobowych. Przyjmujemy pacjentów z cukrzycą, alergiami i zaburzeniami funkcjonowania organizmu. Problemy poszczególnych układów (w tym m.in. oddechowego, pokarmowego, moczowego, hormonalnego) można zgłosić interniście, który - jeśli sytuacja będzie tego wymagać - skieruje pacjenta na specjalistyczne obserwacje, badania i pomoc lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie. 

Pracujący prywatnie lekarze naszej kliniki La Vie działają kompleksowo, z troską i perspektywą dobra pacjenta. Nasze gabinety lekarskie w Poznaniu obejmują też między innymi: ginekologię, kardiologię, laryngologię, neurologię, dietetykę i chirurgię. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów podczas konsultacji i procesu diagnostyki. 


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online