Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Internista Poznań Prywatnie

Nasz internista w Poznaniu przeprowadzi rzetelne badania i przeprowadzi diagnostykę chorób wewnętrznych. Każdy pacjent zgłaszający się na konsultacje u naszych lekarzy może liczyć na szczegółowy wywiad i wykonanie potrzebnych badań. Internista przyjmujący prywatnie w klinice La Vie zapewnia fachową opiekę i wskazuje dalsze, najlepsze perspektywy leczenia. Zachęcamy do umawiania wizyt w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu!


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistycznaCENNIK

Nasi specjaliści:


Internista w Poznaniu – umów wizytę

Podczas konsultacji lekarz internista zapoznaje się z dotychczasową historią medyczną pacjenta. Na zgłaszany problem i bieżącą sytuację patrzy holistycznie, dzięki czemu diagnostyka jest trafna, a pacjent zawsze czuje się bezpiecznie i komfortowo. Dobry internista zajmuje się rozpoznaniem chorób wewnętrznych i leczeniem dolegliwości ze strony:

  • płuc,
  • jelit,
  • żołądka,
  • serca,
  • naczyń krwionośnych,
  • dwunastnicy,
  • innych narządów.

To specjalista zajmujący się między innymi układami: oddechowym, krwionośnym, pokarmowym, hormonalnym, a także schorzeniami tkanki łącznej i alergiami. Jeżeli zauważasz u siebie dolegliwości ze strony któregokolwiek z nich, umów wizytę u internisty w Poznaniu prywatnie. Dzięki temu zyskasz pewność, że konsultacja odbędzie się szybko, a specjalista kompleksowo zajmie się Twoim przypadkiem.

Lekarz pierwszego kontaktu Poznań – holistyczne podejście do pacjentów

W zakresie pracy internisty znajduje się leczenie zarówno ostrych, jak i przewlekłych stanów chorobowych. W naszej prywatnej klinice w Poznaniu przyjmujemy między innymi pacjentów z cukrzycą, alergiami i zaburzeniami funkcjonowania organizmu. Problemy poszczególnych układów (w tym m.in. oddechowego, pokarmowego, moczowego, hormonalnego) można zgłosić interniście, który – jeśli sytuacja będzie tego wymagać – skieruje pacjenta na specjalistyczne obserwacje, badania i pomoc lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie. Jeżeli chcesz umówić się do lekarza internisty w Poznaniu prywatnie, polecamy naszą klinikę – tutaj każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.

Dobry internista w Poznaniu

Pracujący prywatnie lekarze w klinice La Vie działają kompleksowo, z troską i perspektywą dobra pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów podczas konsultacji i procesu diagnostyki. Umów się do dobrego internisty w Poznaniu, który pomoże Ci z Twoją chorobą.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online