Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Neurolog Poznań Prywatnie

Szukasz dobrego neurologa w Poznaniu? Interesuje Cię prywatna wizyta u tego specjalisty? Zapraszamy do umawiania wizyt u nas! Neurolog pracujący w klinice La Vie w Poznaniu przeprowadzi kompleksową i rzetelną diagnostykę schorzeń układu nerwowego, zarówno ośrodkowego, jak i obwodowego. Wszyscy zgłaszający się do nas pacjenci, przedstawiający swoje dolegliwości, traktowani są holistycznie, z uwzględnieniem m.in. stylu życia i dotychczasowej historii chorób. Nowoczesne i komfortowe warunki naszej prywatnej kliniki w Poznaniu stwarzają pacjentom poczucie bezpieczeństwa i spokoju.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistycznaCENNIK

Nasi specjaliści:


Neurolog w Poznaniu – kiedy się zgłosić?

Każdy, kto doświadcza dolegliwości ze strony układu nerwowego, może zgłosić się na prywatną konsultację neurologiczną. Specjalista, jakim jest lekarz neurolog, obejmuje opieką wszystkich pacjentów, którzy doświadczają na przykład:

  • przewlekłego bólu głowy o różnym stopniu nasilenia,
  • zaburzeń mowy,
  • zaburzeń zmysłów,
  • problemów z utrzymaniem równowagi,
  • problemów z koncentracją,
  • migren,
  • zaburzeń świadomości,
  • skurczów mięśni,
  • bólów kręgosłupa (wywoływanych przez ucisk nerwów).

Najlepszy neurolog – rzetelna diagnostyka

Istnieje jeszcze więcej wskazań do konsultacji neurologicznej. Bagatelizowanie pojawiających się nieprawidłowości może przyspieszać rozwój choroby, której skutki na pewnym etapie staną się nieodwracalne. Podczas pierwszej prywatnej wizyty w naszej klinice neurolog przeprowadzi dokładny wywiad, zbada podstawowe odruchy czucia powierzchownego i prawidłowość mowy. Wnikliwe działanie pozwoli na wdrożenie kolejnych metod leczenia i skierowania na specjalistyczne badania w klinice La Vie w Poznaniu. W dalszym procesie diagnostycznym pacjentowi zleca się przeprowadzenie badań takich jak na przykład: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, RTG, USG Dopplera itd.

Dobry neurolog Poznań – Twój specjalista

Szukasz dobrego, a może najlepszego neurologa w Poznaniu prywatnie? Jeżeli tak, umów wizytę u naszych specjalistów, którzy otoczą Cię troskliwą i profesjonalną opieką. U nas każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, z wyczuciem i cierpliwością.

Umów wizytę w naszej klinice

Jesteśmy placówką działającą prywatnie, w obrębie różnych dziedzin medycznych – nie tylko neurologii, ale również kardiologii, dietetyki, gastroskopii i ortopedii. Zachęcamy do umawiania wizyt w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu.