Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Stare ludowe porzekadło mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Jest w tym sporo prawdy, jednakże nie oznacza to, że musimy biernie poddawać się nieprzyjemnym zdarzeniom, które nas dotykają.Rezerwacja badania

Aby umówić się na wizytę, kliknij przycisk poniżej

Umów wizytę

Ortopeda Poznań

Kiedy zdarzy się, że ulegniemy kontuzji, czy też zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości związane z prawidłowym funkcjonowaniem naszego układu kostnego, koniecznie powinniśmy się udać do ortopedy. Jeśli jednak zależy nam na czasie, zdecydowanie powinniśmy wybrać możliwość wizyty u ortopedy w Poznaniu prywatnie.

Klinika La Vie, dokładnie taką możliwość państwu daje. W naszej klinice, macie państwo możliwości wykonania zarówno badań, jak i zabiegów, związanych z szeroko rozumianą ortopedią w Poznaniu. Należą do nich między innymi: ostrzykiwanie stawów, badania wykonywane pod kątem nietolerancji na laktozę, różnego rodzaju badania laboratoryjne czy też ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Każdy z powyżej wymienionych zabiegów, wykonacie w Klinice La Vie w Poznaniu. Nasi specjaliści, z pewnością będą widzieli, w jaki sposób państwu pomóc.

Czasem nawet niewielki uraz kostny, może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań. Aby uniknąć tego typu sytuacji, zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszej Klinice La Vie w Poznaniu. Jeśli szukacie dobrego ortopedy w Poznaniu, który przyjmie państwa prywatnie, to nasza klinika jest tutaj rozwiązaniem.