Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Ortopeda Poznań Prywatnie

Stare ludowe porzekadło mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Jest w tym sporo prawdy, jednakże nie oznacza to, że musimy biernie poddawać się nieprzyjemnym zdarzeniom, które nas dotykają.

Kiedy zdarzy się, że ulegniemy kontuzji, czy też zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości związane z prawidłowym funkcjonowaniem naszego układu kostnego, koniecznie powinniśmy się udać do ortopedy. Jeśli jednak zależy nam na czasie, zdecydowanie powinniśmy wybrać możliwość wizyty u ortopedy w Poznaniu prywatnie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
Ostrzyknięcia stawów/iniekcje okołostawowe150 zł
Ostrzyknięcia kwasem hialuronowym200 zł

Nasi specjaliści:


Dobry ortopeda w Poznaniu

Klinika La Vie, dokładnie taką możliwość państwu daje. W naszej klinice, macie państwo możliwości wykonania zarówno badań, jak i zabiegów, związanych z szeroko rozumianą ortopedią w Poznaniu. Należą do nich między innymi: ostrzykiwanie stawów, badania wykonywane pod kątem nietolerancji na laktozę, różnego rodzaju badania laboratoryjne czy też ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Każdy z powyżej wymienionych zabiegów, wykonacie w Klinice La Vie w Poznaniu. Nasi specjaliści, z pewnością będą widzieli, w jaki sposób państwu pomóc.

Kompleksowa pomoc medyczna w Klinice La Vie

Czasem nawet niewielki uraz kostny, może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań. Aby uniknąć tego typu sytuacji, zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszej Klinice La Vie w Poznaniu. Jeśli szukacie dobrego ortopedy w Poznaniu, który przyjmie państwa prywatnie, to nasza klinika jest tutaj rozwiązaniem.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online