Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Ortopeda Poznań Prywatnie

Ortopedia w Poznaniu czuwa nad pacjentami cierpiącymi z powodu różnego rodzaju bóli, urazów, złamań, zmian zwyrodnieniowych itp. Stare ludowe porzekadło mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Jest w tym sporo prawdy, jednakże nie oznacza to, że musisz biernie poddawać się nieprzyjemnym zdarzeniom, które Cię dotykają. Kiedy zdarzy się, że ulegniesz kontuzji, czy też zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości związane z prawidłowym funkcjonowaniem Twojego układu kostnego, koniecznie powinieneś się udać do ortopedy. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, zdecydowanie powinieneś wybrać możliwość wizyty u ortopedy w Poznaniu prywatnie. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów lekarskich, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści. Jeżeli zależy Ci na czasie oraz fachowej opiece, wybierz prywatną klinikę w Poznaniu – La Vie.


Ortopeda Poznań – umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


  

Nasi specjaliści:

 
 

Dobry ortopeda Poznań

Pracujący w Klinice La Vie w Poznaniu ortopedzi to specjaliści wysokiej klasy. W naszej klinice masz możliwość wykonania zarówno badań, jak i zabiegów, związanych z szeroko rozumianą ortopedią – w Poznaniu, na Grunwaldzie. Wśród oferowanych przez nas usług znalazły się między innymi:

  • konsultacje specjalistyczne,
  • ostrzyknięcia stawów i iniekcje okołostawowe,
  • ostrzyknięcia kwasem hialuronowym.

Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak radzić sobie z różnymi przypadłościami, w tym z bólami kręgosłupa, urazami sportowymi, złamaniami, zwichnięciami i skręceniami, naciągniętymi lub naderwanymi mięśniami itd. Każdy nasz ortopeda w Poznaniu, przyjmujący prywatnie będzie w stanie udzielić Ci fachowej pomocy i powrócić do pełni zdrowia.

Ortopeda prywatnie Poznań

Czasem nawet niewielki uraz kostny, mięśniowy lub stawowy, może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań. Nigdy nie należy bagatelizować żadnych problemów ze zdrowiem! Aby uniknąć tego typu sytuacji i kompleksowo o siebie zadbać, zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu. Świadczymy usługi na światowym poziomie i zapewniamy naszym pacjentom dostęp do specjalistów z wielu różnych dziedzin. Dlatego, jeśli szukasz dobrego ortopedy w Poznaniu, który przyjmie Cię prywatnie, bez konieczności czekania w kolejce, to nasza klinika jest idealnym rozwiązaniem.


Lekarz ortopeda Poznań – umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online