Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Ortopeda Poznań Prywatnie

Ortopedia w Poznaniu czuwa nad pacjentami cierpiącymi z powodu różnego rodzaju bóli, urazów, złamań, zmian zwyrodnieniowych itp. Stare ludowe porzekadło mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Jest w tym sporo prawdy, jednakże nie oznacza to, że musisz biernie poddawać się nieprzyjemnym zdarzeniom, które Cię dotykają. Kiedy zdarzy się, że ulegniesz kontuzji, czy też zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości związane z prawidłowym funkcjonowaniem Twojego układu kostnego, koniecznie powinieneś się udać do ortopedy. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, zdecydowanie powinieneś wybrać możliwość wizyty u ortopedy w Poznaniu prywatnie. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów lekarskich, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści. Jeżeli zależy Ci na czasie oraz fachowej opiece, wybierz prywatną klinikę w Poznaniu – La Vie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna200 zł
Ostrzyknięcia stawów/iniekcje okołostawowe200 zł
  

Nasi specjaliści:

 
 

Dobry ortopeda w Poznaniu

Pracujący w Klinice La Vie w Poznaniu ortopedzi to specjaliści wysokiej klasy. W naszej klinice masz możliwość wykonania zarówno badań, jak i zabiegów, związanych z szeroko rozumianą ortopedią – w Poznaniu, na Grunwaldzie. Wśród oferowanych przez nas usług znalazły się między innymi:

  • konsultacje specjalistyczne,
  • ostrzyknięcia stawów i iniekcje okołostawowe,
  • ostrzyknięcia kwasem hialuronowym.

Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak radzić sobie z różnymi przypadłościami, w tym z bólami kręgosłupa, urazami sportowymi, złamaniami, zwichnięciami i skręceniami, naciągniętymi lub naderwanymi mięśniami itd. Każdy nasz ortopeda w Poznaniu, przyjmujący prywatnie będzie w stanie udzielić Ci fachowej pomocy i powrócić do pełni zdrowia.

Kompleksowa pomoc medyczna w Klinice La Vie

Czasem nawet niewielki uraz kostny, mięśniowy lub stawowy, może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań. Nigdy nie należy bagatelizować żadnych problemów ze zdrowiem! Aby uniknąć tego typu sytuacji i kompleksowo o siebie zadbać, zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu. Świadczymy usługi na światowym poziomie i zapewniamy naszym pacjentom dostęp do specjalistów z wielu różnych dziedzin. Dlatego, jeśli szukasz dobrego ortopedy w Poznaniu, który przyjmie Cię prywatnie, bez konieczności czekania w kolejce, to nasza klinika jest idealnym rozwiązaniem.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online