Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Pediatra Poznań Prywatnie

Pediatra to lekarz, który specjalizuje się w zakresie pediatrii, czyli nauki o chorobach występujących u dzieci i metodach ich leczenia.

Dobry pediatra to kwestia, o którą z całą pewnością dba każdy rodzic. Niemniej jednak, musimy wiedzieć, na co należy zwracać uwagę, kiedy wybieramy dobrego pediatrę w Poznaniu. Znaczenie będzie miało dla nas nie tylko doświadczenie i wiedza, ale też podejście do pacjenta.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna150 zł
Badania bilansoweW cenie konsultacji

Nasi specjaliści:


Dobry pediatra w Poznaniu

W przypadku leczenia pediatrycznego, bardzo ważne jest też to, aby dzieci – bo to przecież ich lekarz – obdarzyły go zaufaniem. Sporo dzieci odczuwa lęk przed wizytami u lekarzy – nawet pediatrów. Klinika La Vie, to miejsce przyjazne dzieciom. Zarówno dzieci, jak i rodzice, wybierając dobrego pediatrę w Poznaniu, powinni zgłosić się właśnie do nas. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz w razie potrzeby, wystawienie skierowania na specjalistyczne badania.

Kompleksowa pomoc medyczna w Klinice La Vie

To, co wyróżnia naszych lekarzy pediatrów spośród innych specjalistów w tym zakresie, to przede wszystkim wysoki komfort oraz wiedza i doświadczenie. Nie każdy lekarz pediatra w poznaniu, może pochwalić się tak bogatym dorobkiem naukowym, jak mogą to zrobić lekarze pediatrzy przyjmujący w naszej Klinice La Vie.

Już dziś zapraszamy do rejestracji oraz wyboru dobrego pediatry w Poznaniu. W naszej Klinice La Vie w Poznaniu, jest to jak najbardziej możliwe! Nie zwlekajcie zatem i wybierzcie odpowiedniego lekarza pediatrę dla swoich dzieci, który przyjmie was prywatnie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online