Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Pediatra Poznań Prywatnie

Dobry lekarz pediatra w Poznaniu zadba o to, aby jego mały pacjent podczas wizyty czuł się bezpiecznie, swobodnie i komfortowo, a jego rodzice poznali pełną diagnozę. To specjalista, który musi wykazywać się ogromną wiedzą, ale także dużym poziomem empatii i zrozumienia. Dobry pediatra to kwestia, o którą z całą pewnością troszczy się każdy rodzic – zależy nam na tym, aby nasze dzieci były pod najlepszą możliwą opieką. Ogromne znaczenie będzie miało dla nas nie tylko doświadczenie i wiedza, ale też podejście do pacjenta. Przyjmujący prywatnie, w naszej klinice w Poznaniu, pediatrzy bez trudu sprostają wszystkim oczekiwaniom rodziców.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistycznaCENNIK
Badania bilansoweW cenie konsultacji

Nasi specjaliści:


Dobry pediatra w Poznaniu

W przypadku leczenia pediatrycznego, bardzo ważne jest też to, aby dzieci – bo to przecież ich lekarz – obdarzyły go zaufaniem. Sporo maluchów odczuwa lęk przed wizytami u lekarzy – nawet pediatrów. Klinika La Vie to miejsce przyjazne dzieciom. Dbamy o to, aby w naszych progach każdy pacjent czuł się dobrze, bez względu na to, ile ma lat. Jeżeli poszukujesz pediatry prywatnie, zgłoś się właśnie do nas. Gwarantujemy dostęp do wysokiej klasy specjalistów i kompleksową opiekę medyczną. Nasi lekarze pomogą w typowych chorobach wieku dziecięcego takich jak:

  • angina,
  • zapalenie oskrzeli,
  • kaszel,
  • gorączka,
  • biegunka i wymioty.

W naszej prywatnej klinice w Poznaniu przeprowadzamy bilans i konsultacje specjalistyczne. W razie potrzeby nasi pediatrzy mogą także wystawić skierowanie na specjalistyczne badania dla małych pacjentów.

Lekarz dziecięcy Poznań – kompleksowa pomoc medyczna w Klinice La Vie

To, co wyróżnia naszych lekarzy pediatrów spośród innych specjalistów w tym zakresie, to przede wszystkim wiedza i doświadczenie, a także podejście do małych pacjentów i ich rodziców. Niewyczerpana cierpliwość, umiejętność pracy z dziećmi i zrozumienie dla ich problemów, to cechy dobrego pediatry – posiadają je specjaliści przyjmujący w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu. Nie czekaj w kolejkach i umów wizytę prywatnie – telefonicznie lub online.

Jeżeli szukasz dobrego pediatry w Poznaniu, jesteś we właściwym miejscu. Pracujący w klinice La Vie specjaliści są gotowi nieść pomoc Twojemu dziecku i zapewnić mu kompleksową pomoc medyczną, jakiej potrzebuje i na jaką zasługuje.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online