Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Psycholog Poznań Prywatnie

Wyspecjalizowany psycholog w Poznaniu to osoba, do której zgłasza się coraz więcej pacjentów. Klinika La Vie odpowiada na potrzeby i udziela specjalistycznych: konsultacji, świadczeń  i diagnoz psychologicznych, psychoterapii, orzekania, opiniowania oraz udzielania pomocy psychologicznej prywatnie. Do skorzystania z usług zapraszamy kobiety i mężczyzn z całej Wielkopolski. Jeśli szukasz dobrego psychologa w Poznaniu prywatnie, umów się do naszych specjalistów, którzy cieszą się zaufaniem oraz dobrymi opiniami klientów.

 

Istnieje możliwość skorzystania z konsultacji w formie TELEWIZYTY


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistyczna120zł

Nasi specjaliści:

Karolina Piasecka

Karolina Piasecka

Psycholog - terapeuta

Psycholog w Poznaniu - umów wizytę

Prywatna klinika w Poznaniu to miejsce, do którego warto przyjść między innymi w sytuacjach, w których zmagasz się

  • ze stresem (w tym także stresem pourazowym);
  • z silnymi emocjami;
  • z traumą po wypadkach, kłótniach, sytuacjach osobistych;
  • z konfliktami i trudnościami w relacjach; 
  • ze stanami depresyjnymi; 
  • z wypaleniem zawodowym; 
  • z napięciem psychicznym; 
  • ze stanami lękowymi; 
  • jakimikolwiek innymi, niepokojącymi zaburzeniami. 

Nasi specjaliści współpracują zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą - są gotowi nieść pomoc każdej osobie, która tego potrzebuje. Nie musisz czytać dziesiątek opinii o psychologach w Poznaniu - u nas masz pewność, że przyjmie Cię wysokiej klasy specjalista. W naszych gabinetach możesz liczyć na pełnię zrozumienia oraz empatii, a także na atrakcyjny cennik wizyt u psychologa. Nie zwlekaj, umów wizytę i naucz się walczyć ze swoimi problemami, aby móc się ich skutecznie pozbyć. Oferujemy zarówno konsultacje, jak i psychoterapie.

Dobry psycholog dla dzieci i dorosłych

Dobry psycholog lub psycholog dziecięcy to osoba, której pacjent musi bezgranicznie zaufać. W naszych gabinetach czekają na Ciebie specjaliści gotowi pomóc, bez oceniania, wartościowania czy krytykowania. Nie bój się skorzystać z ich usług prywatnie - bez konieczności czekania w długich kolejkach.

Klinika La Vie - tu jest Twój dobry psycholog w Poznaniu

Nasze gabinety lekarskie w Poznaniu mają pozytywne opinie, a sama Klinika La Vie wyróżnia się holistycznym podejściem do pacjenta. Dobry psycholog powinien patrzeć na niego całościowo, uwzględniając różne aspekty życia - nie tylko psychicznego, ale też fizycznego. W taki sposób pracują nasi lekarze, zapewniając całkowitą dyskrecję, możliwość zaufania i korzystny cennik. Zachęcamy do kontaktu i umówienia wizyty ze specjalistą. Możesz to zrobić telefonicznie lub online, tak jak Ci najwygodniej.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online