Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

USG ślinianek Poznań Prywatnie

USG ślinianek należy do badań diagnostycznych, które wykorzystywane są do wykrywania różnych chorób tych gruczołów. Jeśli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości z ich strony lub lekarz zalecił Ci wykonanie badania USG ślinianek, koniecznie umów się na wizytę w naszej prywatnej Klinice w Poznaniu. Czekają tutaj na Ciebie doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko przeprowadzą badanie, ale także odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.


USG ślinianek Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


USG ślinianek w Poznaniu - kiedy wykonać badanie?

Na USG ślinianek w Poznaniu prywatnie zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Nie potrzebujesz skierowania od lekarza. Badanie warto wykonać, jeżeli zauważyłeś u siebie powiększenie ślinianek lub węzłów chłonnych na szyi, masz dolegliwości bólowe lub problemy z połykaniem.

W zacisznych, kameralnych warunkach naszych gabinetów badanie przeprowadzi doświadczony radiolog z Poznania. Jeżeli posiadasz skierowanie od lekarza lub wyniki wcześniejszych badań koniecznie weź je ze sobą na wizytę.

USG ślinianek - jak wygląda?

Zastanawiasz się nad tym, jak wygląda USG ślinianek przeprowadzane w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu? Śpieszymy z odpowiedzią. Badanie jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, zajmuje około kilkunastu minut. Wykonywane jest w pozycji leżącej, z głową lekko odchyloną do tyłu. Podczas USG ślinianek w Poznaniu w naszej Klinice lekarz oceni:

  • echogeniczność miąższu ślinianek,
  • węzły chłonne na szyi,
  • występowanie nieprawidłowości np. guzków lub torbieli.

Badanie pozwala na zdiagnozowanie u pacjenta stanów zapalnych, ewentualnych nowotworów, a także kamicy ślinianek.

USG ślinianek - cena

Jeśli chcesz umówić się na badanie w Poznaniu, oferowana na USG ślinianek cena w naszej Klinice, z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wszyscy nasi pacjenci mogą liczyć nie tylko na fachową opiekę medyczną, ale także na atrakcyjny cennik.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online