Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Radiolog Poznań Prywatnie

Radiolog w Poznaniu pracujący w klinice La Vie podzieli się swoją specjalistyczną wiedzą na temat profilaktyki przeciwnowotworowej. Nasze centrum zdrowia współpracuje z doświadczonymi i rzetelnymi lekarzami, którzy sprawnie stawiają diagnozy. Wszystko to dzięki wykorzystaniu precyzyjnego sprzętu i ciągle rozwijanej wiedzy. Nasza placówka uwzględnia wiele aspektów życia pacjenta. Dobry radiolog nie zatrzymuje się tylko na bólu, dolegliwościach i otrzymanym obrazie badania, ale patrzy szerzej - dzięki temu każda z osób przebywających w centrum czuje się indywidualnie potraktowana. Jeśli wiesz, jak wygląda radiologia w Poznaniu i nie chcesz czekać na badanie w długiej kolejce, przyjdź do nas!


Radiolog Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Radiolog Poznań - dostępne badania:

Badanie                                                           CENNIK
USG jamy brzusznej
USG szyi (tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych)
USG węzłów chłonnych (jedna okolica np. węzły pachwinowe)
USG tkanek miękkich (guzki)
USG pediatryczne
USG Doppler - żył kończyn dolnych
USG Doppler - tętnic szyjnych i kręgowych
USG powłok brzusznych

Nasi specjaliści:


Prywatna wizyta u radiologa w Poznaniu 

Nasze radiologiczne gabinety lekarskie w Poznaniu przyjmują pacjentów z najróżniejszymi problemami oraz schorzeniami, takimi jak na przykład: 

  • bóle brzucha; 
  • bóle pleców; 
  • kamica żółciowa i nerkowa; 
  • guzy: wątroby, nerek, piersi, tarczycy, tkanek miękkich; 
  • żylaki i zakrzepica żył; 
  • płyn w jamie brzusznej; 
  • zwężenie tętnic; 
  • powiększenie węzłów chłonnych. 

Dobry radiolog w Poznaniu, z jakim spotkasz się w naszej klinice, przeprowadzi badania, zdiagnozuje problem, a następnie wskaże dostępne sposoby leczenia. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przynieść im ulgę w chorobach. Umów się do radiologa w Poznaniu na Grunwaldzie i zadbaj o siebie razem z nami.

Poznań - radiologia na najwyższym poziomie

Nasza prywatna klinika w Poznaniu to wyjątkowe miejsce, w którym do potrzeb pacjenta podchodzimy  kompleksowo. Wykonujemy wszelkie niezbędne badania, a każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. W usługach znajduje się np. USG Doppler, doskonale oceniające stan naczyń krwionośnych. Pamiętaj, że wszelkie problemy ze zdrowiem, w tym dolegliwości ze strony piersi, tarczycy, jamy brzusznej i innych narządów wymagają fachowej konsultacji i pomocy lekarza. Zapraszamy do skorzystania z zakładki kontakt i umówienia wizyty w naszym gabinecie radiologicznym w Poznaniu. Oferujemy dogodny terminarz wizyt, a także bardzo atrakcyjne ceny. Przekonaj się sam, rezerwując wizytę u dobrego radiologa w Poznaniu, w przyjaznych gabinetach Kliniki La Vie.


Radiologia Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online