Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

USG tkanek miękkich Poznań Prywatnie

Lekarz zalecił Ci wykonanie USG węzłów chłonnych w Poznaniu? Zastanawiasz się gdzie udać się na takie badanie? Zapraszamy do naszej prywatnej Kliniki w Poznaniu, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni i pełni empatii lekarze, gotowi do przeprowadzenia USG węzłów chłonnych. Świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo.


USG tkanek miękkich Poznań - umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Nasi specjaliści:


USG węzłów chłonnych w Poznaniu - nasza oferta

Badanie USG węzłów chłonnych pozwala na bardzo dokładną ich obserwację, a także na wykrycie wielu zmian, w tym także nowotworowych. Jest ono całkowicie bezbolesne, bezinwazyjne i pozbawione skutków ubocznych. Wykonywane w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu USG węzłów chłonnych trwa zazwyczaj około kilkunastu minut i nie wymaga specjalnego przygotowania.

USG węzłów chłonnych w Poznaniu, w naszej Klinice obejmuje zazwyczaj jeden obszar. Badaniu można poddać węzły:

  • szyjne,
  • pachowe,
  • pachwinowe.

USG węzłów chłonnych jest zwykle zalecane przez lekarza, jeżeli pacjent: zauważył powiększenie, odczuwa bolesność lub dostrzegł zmiany na skórze w okolicy węzłów.

Badanie USG węzłów chłonnych - jak wygląda?

W naszej Klinice USG węzłów chłonnych wykonuje doświadczony radiolog z Poznania. Zwykle badanie trwa kilkanaście minut. Za pomocą specjalnej głowicy specjalista bada pacjenta, uzyskując obraz węzłów chłonnych na monitorze. Jak już wspominaliśmy, badanie jest bezbolesne, w niektórych wypadkach może jedynie wywołać u pacjenta drobny dyskomfort.

USG węzłów chłonnych - cena

Cena USG węzłów chłonnych różni się w zależności od miasta i placówki, w jakiej będzie wykonywane to badanie. Jeżeli nie chcesz przepłacać, przyjdź do Kliniki La Vie. Umów się na USG węzłów chłonnych - cena z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia wizyty telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online