Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Chirurg Poznań Prywatnie

Prywatny chirurg w trakcie wizyty może pomóc Ci z różnymi problemami – od nieestetycznego znamienia, po wrastający paznokieć. Dodatkowo na wizytę u niego nie musisz czekać wiele miesięcy! Doświadczony lekarz chirurg w Poznaniu to największa szansa na powrót do zdrowia. Dzięki konsultacjom i zabiegom w klinice La Vie każdy pacjent może liczyć na sprawną i skuteczną pomoc, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Charakteryzuje nas brak presji i kolejek, a także indywidualne, holistyczne podejściem ze strony chirurga do każdego pacjenta. Nasze gabinety lekarskie Poznań oferują też pomoc w innych dziedzin, takich jak np. radiologia, urologia czy psychologia. Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia wizyty w dogodnym terminie.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja specjalistycznaCENNIK
Usunięcie pierwszego znamienia
Kolejne znamię w trakcie tego samego zabiegu
Usunięcie pierwszego kaszaka
Kolejny kaszak w trakcie tego samego zabiegu
Usunięcie pierwszego tłuszczaka
Kolejny tłuszczak w trakcie tego samego zabiegu
Wrastający paznokieć

Nasi specjaliści:


Wszechstronny chirurg w Poznaniu – prywatnie

Zatrudnieni w klinice La Vie lekarze każdego dnia służą fachowym wsparciem dla naszych pacjentów. Pomagają między innymi przy problemach estetycznych (usunięcie znamienia, kaszaka lub ropnia) lub problemach z paznokciami (zanokcica, wrastający paznokieć). Nasi specjaliści są gotowi także o pomocy w innych przypadkach. Wybór chirurga w Poznaniu prywatnie w naszej klinice to gwarancja szybkiej wizyty, dużego poziomu empatii oraz fachowej opieki medycznej.

Chirurg ogólny prywatnie Poznań – konsultacje i usługi w La Vie

Nasza prywatna klinika Poznań współpracuje z rzetelnymi lekarzami, którzy wykonają między innymi zabiegi takie jak:

  • usunięcie znamienia,
  • usunięcie wrastającego paznokcia,
  • usunięcie główki kleszcza (po nieudanej próbie usunięcia całości),
  • nacięcie ropnia,
  • usunięcie kaszaka,

Konsultacje specjalistyczne

Lekarz chirurg, przyjmujący prywatnie w naszej klinice, oferuje również pomoc w przypadku zmagań z chorobą alkoholową. Możliwa jest implantacja disulfiramu, nazywanego potocznie wszywką alkoholową. Nasi chirurdzy oferują też specjalistyczne konsultacje, dzięki którym pacjent będzie mógł być zakwalifikowany do danego zabiegu lub poddany innemu sposobowi leczenia. Dobry lekarz chirurg to nie tylko wiedza i lata doświadczeń, ale również zdolności manualne. Precyzja podczas zabiegów to atut naszej kadry. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online