Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Analiza składu ciała

Odchudzasz się i chcesz sprawdzić swoje postępy? A może dbasz o siebie i chcesz się upewnić, czy wszystko jest w porządku? W obu przypadkach przydatna będzie analiza składu ciała - w Poznaniu możesz wykonać ją w naszych gabinetach. To profesjonalne badanie, wykonywane przy pomocy nowoczesnego sprzętu polecane jest zarówno sportowcom, jak i wszystkim osobom walczącym o szczupłą sylwetkę i prowadzącym zdrowy tryb życia. W naszej prywatnej klinice w Poznaniu wykonasz analizę składu ciała w bardzo atrakcyjnej cenie!


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Dostępne badania:

BadanieCena
Konsultacja dietetyczna + analiza składu ciała (ok. 60 minut)70 zł
Wizyta kontrolna (ok. 30 minut)50 zł
Plan żywieniowy redukcyjny (odchudzanie) na 2 tygodnie140 zł
Plan żywieniowy w chorobach na 2 tygodnie180 zł

Nasi specjaliści:

Poznaj skład swojego ciała szybko i wygodnie

Sportowcy, osoby aktywne fizycznie, odchudzające się, a także pragnące zmienić swój styl życia na nieco zdrowszy z pewnością chciałby znać skład swojego ciała, który będzie wskazówką, czy wszystko jest w porządku, a zmiany idą w dobrym kierunku. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest analiza składu ciała, którą można wykonać w naszych poznańskich gabinetach.

W trakcie badania przeanalizowane zostanie kilkadziesiąt parametrów, a wynik zostanie określony w kilogramach oraz procentach. Wyniki obejmują między innymi:

  • zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie,
  • wagę i udział masy mięśniowej w ogólnej masie ciała,
  • ilość płynów,
  • wagę kości,
  • wiek metaboliczny pacjenta,
  • masę ciała,
  • ilość substancji mineralnych,
  • zapotrzebowanie energetyczne,
  • współczynniki BMI oraz BMR.

Analiza składu ciała jest całkowicie bezbolesna. W trakcie badania przez ciało pacjenta przepuszczany jest impuls elektryczny o niskim natężeniu, nieodczuwalny dla człowieka. Ze względu na różnice w oporze elektrycznym różnych tkanek organizmu możliwe jest zebranie szczegółowych pomiarów.

Analiza składu ciała w Poznaniu - otwórz sobie drzwi do zmian

Dzięki dokładnej znajomości wymienionych wyżej parametrów, łatwiej będzie Ci zmienić nawyki żywieniowe, dobrać odpowiednią dietę (samodzielnie lub z pomocą dietetyka z Poznania), znaleźć odpowiedni dla Ciebie rodzaj aktywności fizycznej itd. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, analiza składu ciała może być pierwszym krokiem na nowej drodze.

Profesjonalna opieka dietetyczna i lekarska

Klinika la Vie oferuje dostęp do wysokiej klasy specjalistów - lekarzy oraz dietetyków. Zachęcamy do umawiania wizyt w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu.


Aby umówić się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online