Adres
ul. Paczkowska 9a, 60-171 Poznań
Telefoniczna Rejestracja
Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Klinika La Vie w Poznaniu, oferuje Państwu profesjonalne konsultacje kardiologiczne. W naszej klinice, wykonacie takie badania, jak echo serca czy EKG. Wyznajemy maksymę „dobro pacjenta jest najważniejsze”, dlatego zachęcamy do regularnych konsultacji kardiologicznych i badań.Rezerwacja badania

Aby umówić się na wizytę, kliknij przycisk poniżej

Umów wizytę

Kardiolog Poznań

Klinika La Vie w Poznaniu, oferuje Państwu profesjonalne konsultacje kardiologiczne. W naszej klinice, wykonacie takie badania, jak echo serca czy EKG. Wyznajemy maksymę „dobro pacjenta jest najważniejsze”, dlatego zachęcamy do regularnych konsultacji kardiologicznych i badań. Im szybciej zdiagnozujemy nieprawidłowości w układzie krążenia, tym większe szanse na całkowite wyleczenie

W Klinice La Vie, podejmujemy się takich działań, jak chociażby leczenie nadciśnienia tętniczego czy leczenie nadciśnienia płucnego. Wykonujemy też lipidogram.

Poradnia Kardiologiczna Poznań

Mając na względzie własne zdrowie, już dziś wybierz się do dobrego kardiologa w Poznaniu. Zapraszamy do rejestracji zarówno telefonicznie jak i poprzez e-mail.

Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze – taka też maksyma przyświeca naszym lekarzom specjalistom. Im szybciej zdamy sobie sprawę z istoty problemu, tym większe mamy szanse na całkowite wyleczenie.

Zapraszamy na badania do La Vie – Centrum Zdrowia i poradnia kardiologiczna - Poznań ul. Paczkowska 9A.