Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość telekonsultacji - informacje pod numerem telefonu +48 662 668 669 i na stronie internetowej.

Gastrolog Poznań Prywatnie

Szukasz gastrologa w Poznaniu, cieszącego się dobrymi opiniami oraz zaufaniem pacjentów? Zależy Ci na opiece medycznej na najwyższym poziomie? Chcesz, aby lekarz podchodził do Ciebie z empatią i potrafił na spokojnie, rzeczowo wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na Twoje pytania? W takim razie zapraszamy do naszej prywatnej kliniki w Poznaniu. Jesteśmy przekonani o tym, że placówka, jaką jest Klinika La Vie, spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nie czekaj w kolejce – gastroenterologia w Poznaniu u nas stoi na najwyższym poziomie i nie wymaga długiego oczekiwania. Skontaktuj się z naszą recepcją i wygodnie umów prywatną wizytę u gastrologa w Poznaniu.


Gastrolog Poznań – umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online


Poznań gastrolog – dostępne badania:

BADANIA WYKONYWANE SĄ BEZ ZNIECZULENIA OGÓLNEGO

Badanie 
Konsultacja specjalistyczna (w tym badania przedmiotowe) – Marek Borucki 
Konsultacja specjalistyczna (w tym badania przedmiotowe) – Marcin Gabryel 
Gastroskopia 
Gastroskopia + test urazowy (helicobacter pylori) 
Gastroskopia + znieczulenie 
Gastroskopia + konsultacja 
Kolonoskopia 
Usunięcie polipa 
Kolonoskopia z usunięciem 2 -5 polipów 
Anoskopia 
Endoskopia Kapsułkowa 
Rektoskopia 
Badanie hist-pat 

 


Gastroenterolog Poznań – nasi specjaliści:

 
 

Specjalista gastrolog

Gastrolog, lub inaczej gastroenterolog, to lekarz, którego głównym obszarem specjalizacji są choroby układu pokarmowego. Zajmuje się on diagnozowaniem oraz leczeniem różnego rodzaju problemów z przełykiem, żołądkiem, jelitami cienkim oraz grubym, a także gruczołów trawiennych, jak wątroba czy trzustka. Dobry gastrolog przyjmujący prywatnie w Poznaniu pomoże Ci szybko i skutecznie rozwiązać męczące Cię problemy ze zdrowiem i powie, jak przywrócić funkcjonowanie układu trawiennego do stanu zdrowia. Oprócz specjalistycznych konsultacji lekarz wykona także niezbędne badania, takie jak gastroskopia lub kolonoskopia. W naszych gabinetach spotkasz profesjonalnych gastrologów z Poznania, cieszących się dobrymi opiniami zadowolonych pacjentów. Możesz im w pełni zaufać – w Klinice La Vie na pewno trafisz w dobre ręce.

Dobry gastrolog w Poznaniu

Jeżeli szukasz gastrologa w Poznaniu prywatnie, umów wizytę u nas. Cieszący się dobrymi opiniami specjaliści, zatrudnieni w naszych gabinetach lekarskich w Poznaniu przeprowadzą badania lub wykonają niezbędne zabiegi, aby postawić skuteczną diagnozę. W ramach świadczonych usług możesz skorzystać między innymi z konsultacji specjalistycznych, badań (gastroskopia, kolonoskopia, anoskopia, endoskopia kapsułkowa, rektoskopia, badania histopatologiczne) oraz zabiegów (usuwanie polipów). Oferujemy atrakcyjny cennik oraz fachowe, indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta. Chcemy, aby osoby, które nam zaufały, czuły się w naszych gabinetach dobrze i swobodnie. Udowadniamy, że nasza gastroenterologia w Poznaniu sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Kiedy zgłosić się na wizytę?

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego jeżeli zauważasz u siebie jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, zgłoś się do odpowiedniego specjalisty. Do wizyty u gastrologa w Poznaniu powinny skłonić Cię objawy takie jak:

  • długotrwałe bóle brzucha;
  • trwające od dłuższego czasu nudności i wymioty bez znanej i wyraźnej przyczyny (np. ciąża);
  • nawracająca zgaga i poczucie pieczenia w przełyku;
  • długotrwałe zaparcia lub biegunki;
  • widoczne niestrawione resztki pokarmowe w stolcu;
  • krew/śluz w stolcu (koniecznie będzie wykonanie pilnej kolonoskopii);
  • niespecyficzne objawy – tzw. dyskomfort trawienny.

Jeśli męczą Cię powyższe przypadłości, umów wizytę u gastrologa w Poznaniu w Klinice La Vie – zapraszamy pacjentów z całej Wielkopolski!

Szeroki wachlarz usług w Klinice La Vie

Chcesz umówić się na gastroskopię w Poznaniu? A może interesują Cię inne badania? Rektoskopia, endoskopia, usuwanie polipów, czy kolonoskopia w Poznaniu to tylko część usług, jakie wykonujemy w naszych gabinetach lekarskich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz cennikiem, a także do umawiania wizyt. Wszystkie badania są wykonywane w komfortowych warunkach – dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zadzwoń do nas, skontaktuj się za pośrednictwem poczty e-mail lub umów wizytę poprzez formularz online.


Gastroenterolog Poznań – umów się na wizytę:

Zadzwoń do nas +48 662 668 669 lub Umów wizytę online